Kahve Falında Başak Görmek

fal-ad1

Merhaba Sevgili Dostlarım,
basak2
Kahve falında başak figürü görmek, ilk anlamı ile bolluk ve berekete işaret etmektedir. İlk önce bunu söylemek isterim sizlere. Zira başak, normal hayatta da bereketli bir bitkidir. Kahve falında beliren başak figürü de fal sahibinin bereketli, kazançlı ve şanslı bir döneme adım atacağına delalet eder. Güzel ve olumlu bir anlam taşır bu figür. Kahve falında beliren başak figürü, eğer fincan tabağında belirmişse bu figür evliliğe işaret eder sevgili dostlarım. Eğer fal sahibi bekar ise, karşısına çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir kısmet çıkacak demektir. Eğer fal sahibi zaten evli ise ya da hayatında biri var ise, bu evliliği onun hanesinden çok önem verdiği biri yapacak demektir.

Kahve falında beliren başak figürü eğer fincan duvarından bir yerde belirmişse, bunun anlamı fal sahibinin çok yakın bir zaman içinde iş hayatında çok önemli bir yükseliş basak3yaşayacağıdır. Bu aşamada fal sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatlara cesur adımlar atarak karşılık vermesi önerilir. Çünkü bu figür kişinin iş yaşamında elde edeceği büyük bir başarı ve büyük kazanç olduğuna işaret eder. Kahve falında beliren başak figürünün eğer boynu bükükse sevgili dostlarım, bu sembol fal sahibinin uzun zamandır dargın olduğu ve geçmişte haksızlığa uğradığı bir kişiden özür alacağı şeklinde yorumlanır. Yani daha önce sizi haksız yere üzmüş ya da iş hayatınızda hakkınıza kast etmiş biri var ise, bu kişi hatalarını anlayacak ve sizden af dileyecek demektir. Başak figürü fal sahibine hiçbir zaman dik duruşunu bozmamasını tembihler. Kahve falında başak figürü görmek, fal sahibinin iş ve özel hayatıyla ilgili aklında yer etmiş bütün soru işaretlerinden kısa zaman içinde arınacağını ifade eder. Ayrıca bazı uzman fal yorumcuları, bu figür fincanın tabanında belirdiğinde fal sahibinin çok değerli bir mal satın alacağı ve gelecek kaygılarından kurtulacağı şeklinde yorumlar.

Genel olarak sevgili dostlarım, kahve falında başak figürü görmek bolluk, bereket, şans ve güzel günlere işaret eder. Falında bu sembol çıkan kişinin cesur adımlar atması önerilir ve güzel günlerin çok yakınında olduğu söylenebilir.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.