Kahve Falı ve Ruh Eşi Meditasyonu

fal-ad1

Her nasip vaktine esirdir! Kahve falında şekillerin sıkışması ve ters çıkması enerji kaybı yaşadığımız anlarda olmaktadır. Dileğimize odaklanmış olabiliriz ancak yine de yapmamız gereken düşüncelerimizi serbest bırakma eylemini yapmamışızdır. Ne kadar derin duygu içinse olursak olalım bir an nefes tekniği sağlamayı başarabilirsek enerjimizin negatif olanı dışa gider, ayrıca kahvemizi içerken fincana üflememeye gayret etmeliyiz. Zorluk düşüncesi düşünülüp imkansıza odaklandığımızda evrensel enerjimizi sıkıştırır ve olumsuz düşüncelerle kuşanırız.

Meditasyon, gevşetici etkisi sayesinde zihminizdeki negatif düşünce trafiğini azaltacaktır. Fincanımızı kapatmak üzere elimize aldığımızda farkında olmadan son kere düşünür ve kapatırız. Bu iyiye işaret artı eklememiz gereken olumlamalardır. Eğer, olumlamalarımızı enerjimize katmayı başarırsak süreç bizi şifalandırır ve ruhumuzu açar. Ferahlık hissi yaşarız. Meditasyon için öyle uzun zamana gerek yoktur. Meditasyonlar ruhu özgürleştirir ve ana odaklandırır kimseye ihtiyacımız olmadığını kendimize ait ve özel zamanın içinde olmamızı sağlar. Her aldığımız nefesin daha derine inmemizi sağlıyor nefes tekniği sayesinde rahatlamaya başlıyoruz. Nefes al ve nefes ver! Bedeninin içinde kaybolup kendi değerimizi öne çıkartmamızı sağlıyor. İçimizden aşk istiyorsak aşkı beğeni istiyorsak beğeniyi mevcut ilişkimizin olgunlaşmasını diliyorsak içimizden söylüyoruz ve yine sadık bir eş diliyorsak onu söyleyerek olumlamamızı yapıyoruz. İsteğimizi hayal ediyoruz önce hayal etmek önemlidir ve ardından olacağına inanarak olumlu düşünceye ulaşıyoruz. Evren, sihirli kelimeleriyle dileğini istemiş olman ve teşekkür etmiş olman adına niyetini gerçekleştirene kadar tüm imkanlarını senin için seferber etmeye hazırlanmaya başlamış olacak. Derin nefes alıp tekrar kişiyi düşünüp hayal ediyoruz birlikte yan yana olunduğu hayal ediliyor çok güzel bir resmin ya da tablonun içinde onunla durduğunu düşünelim. O kişide bize bakıyor ve karşılıklı bakışıyoruz ve anı aklımıza yazıyoruz gerçek bir anı olarak zihnimizde tutuyoruz. Özel olan kişimizi hayatımıza çekiyoruz ve arzunun gücünü kullanarak düşünce frekansı sayesinde onu kendimize çekiyoruz. Arzumuza yakınlaştığımızı hissedip yan yana olacağımız ana kadar kararlı olarak bu olumlamaya devam ediyoruz. Falımızdaki söylenen süreç gelişip olgunlaşana kadar meditasyon ve olumlama tekniği sayesinde zamanı gelene kadar içsel huzurumuzu korumayı başarıp niyetimizi kendimize çağırmayı başarmış oluyoruz.

Düşünce frekansına geçiyoruz, istiyor anıyor sakinliğimizi tazeleyerek niyetimiz gerçekleşene kadar pozitif düşünceden ayrılmıyoruz. Ki bu çalışma sayesinde ‘’gönülden gönüle giden yol vardır’’ sözüyle destek veren deyimi ile geçişten beri süregelen sözün gücünü anlamış oluyoruz. Yeni başlangıça ulaşana veya istediğimiz kişiye ulaşıncaya kadar karmik ilişkilerimizi/enerjimizi özgürleştiriyoruz. Duygular akarken enerji alanımızı kuvvetlendirme çalışmalarını sıkça tekrar edersek enerji frekansımızı eşitlenmesini sağlamış oluruz. Geçmiş acıları anmadan tüm yıldızların üzerimize yağdığını düşünerek gök kubbenin altında dileğimizi kayan yıldıza sunmuşçasına bekliyor ve olumlamalar ile onu enerjimize çekiyoruz.

Olumlamalar 21 gün tekrar ederek niyete açılır gerisi yaşanacakların zamanı geleceği kadar vaktine esirdir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.