Kahve Falında Tarak Görmek

fal-ad1

tarak1Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında tarak figürü görmek, genellikle fal sahibinin yaşamında yakın zaman içinde meydana gelecek güzel ve olumlu gelişmelere işaret eder. Eğer fal sahibinin bir ilişkisi varsa bu ilişki yakın zaman içinde mutlu sonla bitecek demektir sevgili dostlarım. Eğer fal sahibi evli ise, bu kişinin ilişkisinde bir çok güzel gelişme olacağı söylenebilir. Fal sahibinin hayatında kimse yok isede, bu kişinin yaşamına çok kısa bir zaman içinde hayırlı bir kısmet girecek demektir.

Bazı uzman yorumcular kahve falında tarak çıkan kişilerin geçmişte kalan tüm üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacaklarını ve hayatlarında çok güzel bir döneme adım atacaklarını söyler. Yani bu figür bir anlamda yenilenmeye ve tazelenmeye işaret eder diyebilirim. Yeni başlangıçları ve güzel günleri işaret eder bu figür.. Kahve falında tarak figürü çıkan kişi, hırsı ve emeğiyle bir çok güzel başarıya imza atacak demektir. Falında tarak figürü çıkan kişinin özellikle iş ve eğitim hayatında çok başarılı bir dönemin eşiğinde olduğu söylenir.

Kahve falında beliren tarak figürü çevresinde belirmiş olan diğer sembollere göre detarak2 anlam değiştirebilir sevgili dostlarım. Bazı yorumcular, bu figürü fal sahibinin karakterinde meydana gelecek bir takım olumsuz değişimlere yorar. Bununla beraber, kahve falında belirmiş olan tarağın dişlerinden bir kaçı kırıksa ya da eksikse fal sahibi yakın zaman içinde ailesinden ya da çok yakın olduğu bir arkadaşından olumsuz bir tepki görecek demektir. Bunun üzerine yaşanacak bir tartışma olabilir. Bu olumsuz durum için fal saihplerini uyarmak isterim. Bu figürün çıktığı dönemlerde çevrenize karşı çok daha ılımlı ve anlayışlı olmanızı öneririm size sevgili dostlarım. Yoksa istemeden de olsa sevdiklerinizin kalbini kırabilir sonrasında ise büyük bir üzüntü yaşayabilirsiniz.

Kahve falında tarak figürü görmek genel olarak güzel gelişmelere delalet ediyor olsada, çevresinde belirmiş olan diğer sembollere ve fincanın neresinde belirmiş olduğuna görede şekil alır dostlarım. Bu sebeple fincanında tarak figürü çıkan kişinin bu figürün nasıl ve ne şekilde belirmiş olmasına dikkat etmesini öneririm. Böylece oluşacak olumsuzluklar için önlem alınabilir sevgili dostlarım..

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.