Kahve Falı Sevdiğiniz Hakkında Neler Söyleyebilir?

fal-ad1

Kahve falının ana ve zamana yönelik yaptığı yorumlar ile hayranlık uyandırdığı bir gerçek!

Değerli Dostlar,

Aşk hayatımızda vakitsizlikten oluşan sorunlar ile dolu bir dönem olabilir. Sevgisini ölçmeye, yaptığı eylemlere anlam vermeye çabalar, nedenini bulmaya gayret ederiz. Kahve falı yüreğimizde olanları elmas gibi işler önümüze serer. Aşk ve işin yeri ayrıdır elbette ikisi de birbirini yok etmemeli. Ağırdan alışların kısa süre içerisinde daha başlamadan giderilmesi gereken çok önemli bir keskin yaklaşım olduğunu söyleyebilirim. Aşk, vakit yaratılmasından hoşlanan, sorunları ufakken önemsenmesini isteyen nazlı bir çiçektir. Bazı zamanlar sevdiklerimizden olumlu olumsuz fikirler gelebilse de çok kulak asmaya biliriz. Nedeni; kimseye göre hareket etmek istememizdir. Çünkü en iyi kendimiz yürütebiliriz bunların yetersizleşmesi durumunda ise tarafsız objektif bir göze ihtiyaç duyabiliriz. Umutlarımızın azaldığı noktalarda kahve falı bizim için heyecan artırıcı yeniliklerle dolu bir süreci nasıl oluşturacağımız hakkında fikirler ve karşı tarafın yaptırımcı gücünün ne olacağı konusunda bilgiler verebilecektir. Olumsuz ve bitmesi gerekene nedenleri ile açıklama getirirken devam etmesi gereken akşam yemekleri, ufak tatiller sürprizler, hediyeler o dönem içerisinde kullanmanız gereken en önemli unsurların hangisi olduğuna dair fikirler bile verebilecektir. Eğer partnerimiz yaklaşımlardan farklılık isterse falımız bunu söyleyebilir sonuçta her aşık aynı karakteristik özellikte değil. Kahve falı o anki beklentileri de görür bildirir, sevgimizi karşımızdakine farklı yönlerden hissettirerek o süreçte herhangi bir sorun yaşamadan yer almamızı sağlayabilecektir. İş hayatımız adına niyetlenerek kariyer odaklı kahve falı gönderdiğimizde ise kariyerimizle ilgili bazı kararlar vermemiz gerekiyorsa bunlar hakkında doğru ve bilinçli bir şekilde adım atmamızı öngörüyor olacaktır. İş hayatımız boyunca olumlu adımlar atmamızı sağlayacaktır iyi bir hal alan kariyerde yükseliş ile taçlanabilir bir hale getirebilecektir. Karar esnasında farklı fikirler alıp almamamız gerektiği konusunda önemli bilgileri yer verebilir. Para ile ilgili koşullarımızda uzun süredir boşlamış olduğumuz bir düzensizlik söz konusu ise bunu görebilir bu açığın nasıl ve hangi sürelerde giderileceğine hangi şartlar altında oluşacağı konusunda bilgiler beyan edebilir. Kendi yöntemlerinizi göre hayatınızı yönetirken bireysel olarak daha geçerli adımlar atabilmek için kahvenin tortuları bizim için şekil alarak olayın gidişatına yön çizecektir. Alternatiflerin artması ve seçeneklerin çok olması her zaman işimizi kolaylaştırır kahve falı da işte bu noktada bizim yol arkadaşımız olabilecektir. Yıllar içinde yüzbinlerce fal bakmış uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmetten sizlerden de tam not ve olumlu geri dönüşler aldık. Yurtdışında da Atina’da Binnaz.com birinci olarak ilan edilmiştir. 400’ün üzerinde eşsiz hislere sahip yorumcularımızdan oluşan giderek artan büyüyen ailemiz de sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Sizin falınız nasıl çıkmış?

Mutluluğun ve bolluğun yaşamınızın her alanına yayılması ve daim olması dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.