Kahve Falında Kirpi Görmek

fal-ad1

kirpi1Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında kirpi figürü görmek, fal sahibinin yaşamında hiç hesapta olmayan ani değişimler olacağına işaret eder. Bu değişimler iş , aile ya da okul hayatıyla ilgili olabilir. Bu değişim bazen olumlu şekilde yorumlanır bazen ise olumsuz şekilde. Eğer kirpi figürünün yanında beliren bir insan varsa, bu figürler yakın zaman içinde iş, aile ya da okul hayatınızda bir insan yüzünden haksızlığa uğrayacağınız şekilde yorumlanır. Kahve falında beliren bu figürle beraber fal sahibinin çevresindeki kişilere karşı dikkatli ve temkinli olması önerilir.

Kahve falında beliren kirpi figürü, yakın zaman içinde fal sahibinin hayatına dahil olacak yeni bir kişi olduğunu ifade eder. Bu figür bu aşamada kişinin çevresinde belirmiş olan diğer figürlere göre iyi ya da kötü şekillenir. Eğer kirpi figürünün yanında beliren kalp ya da çiçek figürü varsa, bu figür fal sahibinin hayatına girecek olan güzel ve iyi niyetli kişiye, bazende hayırlı bir kısmete delalet eder.

Kahve falında beliren kirpi figürü dikenlerini çıkarmış ise, fal sahibinin yaşamına onun kesinlikle dikkat etmesi gereken kötü niyetli birinin gireceğine işarettir. Bu sebeple de fal sahibinin hayatına alacağı kişilerle ilgili dikkatli olması önerilir çünkü bu figür fal sahibinin yakın zaman içinde gönül kırgınlığı yaşayacağı ve bir kişi tarafında kırılacağı şeklinde de yorumlanır.

Kahve falında kirpi figürü görmek, bazı uzman yorumcular tarafından bolluk ve kirpi2berekete de yorumlanır. Kirpinin yoğun dikenleri, fal sahibinin iş hayatında zorluk çekerek elde edeceği başarıya ve bu başarının ona sunacağı maddi kazanca delalet eder. Kahve falında beliren kirpi figürü aynı zamanda sevgili dostlarım, fal sahibinin çok yoğun bir tempoya gireceğini ifade eder. Fal sahibi çalışıyorsa iş, okuyorsa da okul hayatında stresli günleri olacak demektir.

Kahve falında beliren kirpi figürü genellikle olumsuz anlamlara gelse de sevgili dostlarım bazı durumlarda iyi ve olumlu şekilde de yorumlanabilir. Özellikle falında kirpi figürü çıkan kişinin çevresindeki kötü niyetli kişilere karşı her daim dikkatli ve temkinli olması önerilir sevgili dostlarım.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.