Kahve Falında Kilit Görmek

fal-ad1

kilit-asmaMerhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında beliren kilit figürü, çevrenizde aileniz ya da eşinizin himayesinde olduğunuzu ve artık bu himayeden kurtularak, hem maddi hemde manevi olarak kendi ayaklarınız üzerinde durmanız gerektiğini ifade eder. Fal sahibi özellikle maddi konularda bir kişinin boyunduruğu altında ise, bu figür kişinin kısa zaman içinde bu durumu ortadan kaldırmasını yani hayatındaki kilitleri açmasını önerir. Ve tabiki insanın özgür iradesi ve kendi benliğiyle alacağı kararlar onun için her zaman daha doğru ve sağlıklıdır. Bu sebeple fal sahibinin kendisi için bir takım adımlar atma vakti geldiğini söylemek mümkündür sevgili dostlarım.

Kahve falında beliren kilit figürü, bazı uzman yorumcular tarafından fal sahibinin uzun zamandır görmediği ve çok özlediği kişilerle bir araya geleceğine işaret ettiği söylenir. Falında kilit çıkan kişi ani bir seyahate çıkabilir ve bu seyahatte uzun zamandır görmediği akraba ya da dostlarıyla buluşabilir.

Kahve falında beliren kilit figürü, aşk hayatınızla ilgilide bir takım sıkıntılara işaret eder. Bu figür, fincanın tabanında belirmişse eğer, fal sahibi aşk hayatıyla ilgili radikal kararlar alabilir ve sevgilisi varsa eğer ayrılıkla ilgili düşüncelere kapılabilir. Bu aşamada fal sahibinin sakin ve sabırlı adımlar atması önerilir sevgili dostlarım. Çünkü bu süreçte kontrolsüzce atılan bir adım ileride, kişinin ciddi üzüntüler yaşamasına sebebiyet verebilir.

Kahve falında beliren kilit figürü, fal sahibinin içinde bulunduğu zorluk ve sıkıntılardan kurtulması için sadece kendi çabalarına ihtiyacı olduğunu ifade eder. Kişi bir takım isteklerine kendi çabalarıyla ve emekleriyle ulaşacak demektir.

kilit-eskiKahve falında üzerinde anahtar olan kilit görmek, fal sahibinin bir türlü hayatında yeni sayfa açamadığına ve aşk ve maddi konularda sıkıntılar yaşadığına işaret eder. Bu figür, bu sıkıntılardan arınmayı sağlayacak bir fırsat olduğunu söyler. Ancak bu fırsatı görmek ve değerlendirmek gene fal sahibinin iradesine ve çabalarına bağlıdır diyebilirim.
Kahve falında beliren asma kilit figürü ise, fal sahibinin dert ve kederinden kısa zaman içinde daha rahat ve kolay bir şekilde kurtulacağına ve arınacağına işaret eder sevgili dostlarım.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.