Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

fal-ad1

kaplumbagaMerhaba Sevgili Dostlarım,

Kahve falında kaplumbağa figürü görmek, ilk olarak fal sahibinin yakın bir zaman içerisinde çok istediği bir olayın ya da dileğinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Fal sahibi eğer ki fincanını kapatırken bir dilek tuttuysa bu figür o dileğin gerçekleşeceğinin göstergesidir sevgili dostlarım. Kahve falında kaplumbağa figürü görmek, genel anlamda güzel şekilde yorumlanır. Bazı uzman yorumcular falında kaplumbağa figürü beliren kişinin şansının açılacağını ve bu kişinin maddi ve manevi yükselişe geçeceğini söyler. Bu figür güzelliklerin müjdecisidir. Kahve falında kaplumbağa figürü beliren kişi, yakın zaman içinde yaşadığı psikolojik sıkıntılardan arınacak demektir. Birde bu figür, eğer fal sahibinin dedikodusunu yapan ve ona zarar vermek isteyen kişiler varsa, onun bu kişilerden kurtulacağını ve hayatındaki tüm olumsuz insanlardan arınacağını işaret eder.

Falında kaplumbağa figürü çıkan kişinin yakın zaman içinde ailesiyle yaşadığı bir takım kaplumbaga1problemler varsa eğer bunlara çözüm getireceğine delalet eder. Bu figür hane içinde huzuru simgeler sevgili dostlarım. Fal sahibinin önümüzdeki günlerde enerjisinin ve yaşama gücünün artacağını ifade eder bu figür aynı zamanda. Kahve falında kaplumbağa figürü gören kişi eğer iş yerinde ya da aile içinde bir takım haksızlıklara uğruyorsa, bu konuda kısa zaman içinde bir adım atmalıdır. Çünkü bu figür bir ışık gibidir ve falında kaplumbağa resmi çıkan kişi kısa zaman içinde kendi güç ve çabasıyla uğradığı haksızlığın ağırlığından kurtulacak demektir.. Kahve falında kaplumbağa figürü görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer yanıtıysa, hatalarınızdan dersler çıkaracağınız ve yaşamınızdaki zorlukları teker teker aşacağınız şeklinde yorumlanır.

Aşk hayatınızla ilgiliyse bu figür, yakın zaman içinde güzel haberler alacağınızı ifade eder. Eğer fal sahibi evli ise eşiyle güzel bir döneme gireceğini işaret eder bu figür . Eğer fal sahibi bekar ise, karşısına evlenebileceği, düzgün ve karakter sahibi bir insan çıkacak demektir.
Genel anlamda sevgili dostlarım, kahve falında kaplumbağa figürü oldukça güzel ve olumlu anlamlara yorulur. Falında kaplumbağa çıkan kişileri, müjdeli haberlerin ve güzel günlerin beklediğini söylemem mümkündür.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.