Kahve Falında Hortum Görmek

fal-ad1

Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında hortum figürü görmek, fal sahibinin çok hırslı, kararlı ve ne istediğini bilen hortum2bir kişi olduğunu ifade eder. Falında hortum figürü beliren kişi yakın zaman içinde iş hayatında önemli adımlar atacak demektir. Ve bu figür bu adımlar konusunda fal sahibinin cesur ve net olması gerektiğini tembihler. Kahve falında beliren hortum figürü, çalışanlar için büyük bir başarıya işaret eder.

Kahve falında hortum figürü görmek, hortumun bir doğal afet olması ve vurduğu yerleri kötü etkilemesi sebebiyle bazı uzman yorumcular bu figürü olumsuz şekildede yorumlayabilir. Bu olumsuzluk ise daha çok maddi olumsuzluktur. Fal sahibinin bu süreçte maddi bir zarara uğrayabileceği ya da bir malını satacağı söylenebilir. Fincanın tabanında beliren hortum figürü, fal sahibinin ailesinden kaynaklı eline ulaşacak toplu bir para olduğuna işaret eder. İş hayatında sermayeye ihtiyacınız olabilir. Bu sermaye ailenizden birisi tarafından karşılıksız olarak sağlanır. Bu sayede fal sahibi çok rahat bir ticari hayata atılır. Kahve falında beliren hortum figürü iş kurma aşamasında olanlar için oldukça güzel ve anlamlı bir figürdür diyebiliriz.

Kahve falında hortum figürü, kahve fincanının kenarında belirmişse eğer, büyük ve fırtınalı bir aşka işaret eder.. Fal sahibi bekar ise, çok büyük bir aşk kapısını çalmak üzeredir. Bu kişi heyecan verici günlere hazır olsun diyebilirim sevgili dostlarım. Fal sahibi evli ise ya da ilişkisi varsa, bu kişinin ilişkisinde eksik olan bir takım duygular yerine gelecek ve kişi yaşadığı beraberlikte ya da evlilikte çok daha mutlu olacak denilebilir.

Kahve falında beliren hortum figürü, eğer bahçe sulama hortumu ise sizin içinde hortum3bulunduğumuz süreçte bir arkadaşınıza ya da ailenizden birine maddi anlamda destek olacağınızı ve çevrenizdeki birine para kazandıracağınızı ifade eder. Sizin önemli yatırımlarınız olacak ve sizin peşinizden gelen, size güvenen kişilerde bu başarılardan faydalanacak denilebilir.

Kahve falında hortum figürü her iki anlamında da çok fazla olumsuz bir anlam içermez sevgili dostlarım. Daha çok iş ve maddi konularda kazancı ve başarıyı ifade eder bu figür ve aynı zamanda fırtınalı bir aşkın göstergesidir.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.