Kahve Falı Giren Eve Terapist Girmez!

fal-ad1

Merhabalar Sevgili Kahve Dostlarım !!!!

Singapur’dan bir takipcimiz aynen şöyle yazmış ” And a fortune reading keeps the therapist away !!! ” Bayıldım bu sözlere.. Kısaca şunu söylüyor 🙂 Kahve falı giren eve terapist girmez !!!! Ne kadar isabetli bir yorum yazmış.. Evet aynen öyle yapıyoruz 🙂 Öyle yorumlar yapıyoruz ki, takipcilerimiz moral buluyor, enerjisi yükseliyor ve yeni bir yaşama başlıyor..

206070206337421_1sadriye-trabzon-224x300Singapur’a ve dünyanın her yerinden fal gönderen takipcilerimize, kucak dolusu sevgilerimi ve selamlarımı gönderiyorum 🙂 Ne mutlu bana ki, dünyanın dört bir yanında şifa bulan insanların ılık nefesini hissediyorum.. Başımı kaldırdığımda gökyüzündeki yıldızları birlikte görüyor, Aynı mehtaba dalıp, beraber düşlüyoruz.. Aynı güneşle ısınıyor, aynı yağmurla ıslanıyoruz.. Sizler bir yerde, ben bambaşka bir yerdeyim ama bir yakınlık hissediyoruz.. Bu sihirli, güzel, bambaşka bir duygu işte 🙂

Geçen aylarda gelen bir falda, sadece ilişki durumunda ”karmaşık” yazıyordu.. Başka bir bilgi verilmemişti. Onun bir şey yazmasına da hiç ihtiyaç yoktu, fincan resmen konuşuyordu..

Merhabalar canım, diyerek başladım, Fincanına bakar bakmaz, uçan süpürge üzerinde bir cadı gördüm, İster rüyada olsun ister fincanda cadı görmek her zaman ilginçtir, Cadı, entrikacı, kolay yalan söyleyen bir kişiyi gösterir, Ayrıca kıskanç, kötü niyetli birini de işaret eder dedim.. Sonra fincanını evire çevire gördüklerimi anlattım.. ”Sevgilerimle.. Seni çok öpüyorum” deyip bitirdim..

Baktığım fala hemen yorum yazdı. Binnaz ablacığım muhteşemsin, dediklerinin hepsi doğru, gördüğün kişi benim sevgilim.. Bunca yıldan sonra, bana bu kadar ümit vermişken, başka birisiyle beraber olduğunu duydum perişanım dedi..

221109_179915645392443_5754418_o-224x300Aradan çok geçmeden bir fal daha gönderdi.. 2.fincanı daha da ilginçti.. deprem olmuş gibiydi, sanki bütün dünya başına yıkılıyor, aşk acısıyla alev alev yanıyordu.. Yaşanan olayların altında kalmış gibiydi.. Yine bütün gördüklerimi tek tek yazdım..

Cevabı hiç gecikmedi, Ne yapmalıyım.. Tek taraflı mücadeleden yoruldum, O olmazsa yaşayamam diyordu.

Böylelikle hiç tanımadığım birisiyle, küçücük fincan vesilesiyle arkadaş olmuştuk, benim fikrimi soruyordu.. Bana inanıyor, bana güveniyordu.. Ama hala ben onun ismini bile bilmiyordum.. Aslında ismi.. mevki.. zenginliği.. pek de önemli değildi. Neticede bir insandı Kaç yaşında olduğunu da bilmiyordum, Yaşı da önemli değildi Hissediyorsa ,sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı varsa yaşı da önemli değildi. Her yaşta sevmek ve sevilmek güzeldi..

110824110845356652_2-300x225Sonra bir fal daha gönderdi o fal bambaşkaydı.. İnanılmaz güzel görünüyordu.. Merhabalar canım, diyerek başladım.. Yaşamına çok önemli biri girebilir, bu insan sayesinde yaşamın fevkalade değişebilir dedim.. Gördüğüm kişiyi aynen tarif ettim.. Kendini biran önce toparlayıp yeni başlangıçlar yapabileceksin, sıkıntılı günler artık geride kalmış diye yazdım..

Anında cevap geldi.. Evet ablacığım yeni birisi var, çok şaşkınım ne yapmalıyım diyordu..

Onun bu çaresizliği, benden yardım istemesi, beni bir yorumcu gibi değil de bir yol gösterici gibi görmesi beni mutlu etmişti.

1405-403314dc979a122b19-300x224Bu yaşananlar, bana ardıç ağacının yaşamını anımsattı.. Biz insanoğlunun yaşamını doğadaki olaylarla örneklemeyi sevdiğim için, Ona ardıç ağacını örnek verdim..

Belki bilmiyor olabilirsiniz ardıç ağacı, üremesi bir başka türe bağlı bir ağaç türüdür. Çok ilginçtir ağaç, tohumlarını üremek için yere döker, ancak bu tohumlar bir ardıç kuşu (Karatavuk) tarafından yenmedikçe hiçbir işe yaramaz. Ardıç kuşunun sindirim sisteminde hayat bulan ardıç ağacı tohumunun kabukları, Ardıç kuşu dışkısı ile birlikte toprağa karışır ve bu tohumlar tutar ve çimlenir.. böylece üreme gerçekleşir..

karatavuk-b-1-300x226Ardıç kuşları olmazsa tohumlar bir fidana dönüşemez 🙂 ”Doğada nasıl bir bütünlük varsa, insan ilişkilerinde de bu böyle olmalıdır” diye yazdım. Sevdiklerimizle bir bütün olmalıyız.. Birbirimizi tamamlamalı ve bütünü oluşturmalıyız

İkili ilişkilerde, ister kardeşlik, ister ana baba, komşu, veya sevgili, ne olursa olsun kişiler birbirini tamamlamalıdırlar. Yoksa anlaşmazlıkların oluşması kaçınılmaz olur ve herşey yarım kalır.. Tek taraflı sevgi ancak mutsuzluk verir.. Sevgili hiç umulmadık bir anda bırakıp gidiyorsa arkasından gözyaşı dökmemeli, üzülmemeli hatta sevinmelisin, seni bir ömür oyalamasına izin vermemelisin dedim..

ARDIC-300x225Bazı şeyler kötü gibi gözükse de, gerçekte hayırlı sonuçlar doğuracaktır. Madem böyle bir olay yaşanmıştır mutlaka onda bir hayır vardır. Görünüşte kötü gibi gözüken olaylara karşı da son derece sabırlı ve güvenli davranmalıdır. Her musibette bir hayır vardır..

Bana teşekkür etti, iyi ki varsın ablacığım diye yazmış..

Takipcimiz şimdi mutlu, iyi ki körü körüne onu beklememişim diyor.. İlişkileri çok güzel devam ediyor, her an bize mutlu bir haber verebilir 🙂

Kendinize Hayatı Cennet Edecek Seçimleri Yapmanız dileği ile.

Hepinize harika bir pazar günü diliyorum benim sevgili kahve dostlarım !!!

Sevgilerimle

Binnaz ablanız 🙂

fal-ad1
Binnaz Abla

Binnaz Abla

Dubaiden Singapura kadar çok geniş bir takipçi kitlesine sahip. Sahip olduğu üstün iletişim becerisi, güçlü sezgileri ve yaşam tecrübesi ile 40 yıllı aşkın bir yorumculuk geçmişine sahip. Sahip olduğu pozitif enerjiyi, olağan üstü sezgileri ile birleştirerek takipçilerine ışık oluyor

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.