Kahve Falında Karşılıklı Enerji

fal-ad1

enerji4Merhaba dostlar,

Falınıza doğru enerjiyi nasıl açabilirsiniz? Kahve falı detaylar ile doyurucu bir yorum olur. Detayları duymanız için öncelik niyet söylemek gereklidir. Bu enerjilerimizi karşılıklı olarak aynı konuya odaklamak içindir.. Düşünce /algılarımızı takipçi ile aynı ölçüde hissetmemiz ve olacakların seyrini aktarmamız için gereklidir… Niyeti açıkça ifade edenler, yıllardır danışmanlığımızı alarak en mükemmel sonuçları yaşıyorlar.Kahve falın da harf,hayvan ,eşya ,insan figürü,nesneler,geometrik şekiller, tribal şekiller bulunur. Kişinin fincanın da kendine has enerjisi ile geldiği için falları o sembolleri birleştirerek yorum haline getirip, analizin ardından takipçiye iletiyoruz…

Fallarınızın niyetini açıkça belirtirseniz, o kadar detaylı net yaşanacak fallar elde edilir.. Sorular falın kalbidir,kahin değiliz iç sesi, öngörüleri, hisleri güçlü yorumcularız.. Falın kehanetlerini yaşamanız için açık soruların avantajını he daim yaşarsınız.. Bu neden ile her daim sorularınız en doğru yanıta net şekilde ulaşmak için gereklidir.. Örnekler vererek açıklamak isterim … Örnek: İş? Bu şekil de soru genel olarak yaşanacakları enerji3anlatırken, Bu dönem iş değişimi benim için var mı? İş değişimi hayırlı olur mu? İş ve sorunlarım yerine net soru sormak her daim sizi ilerleten, ikilemden kurtaran bir ışık olur.. Bu soru ile detaylı, yön gösteren, hatta nasıl, ne zaman olmalı, nasıl olabilecek gibi tarih bile içeren doyurucu bir yorum almış olacaksınız.. Örnek: Hayatım da bir kaç kişi var hangisi doğru kişi? Bu soru için kişi isimleri, burçları en azından verilmeli. Çünkü, kahve niyetini bilmek ister, soruyu sever. Sizlere doğru yanıtı sunmak için detaylar önemlidir. Yaşayacağınız detayları almanız için bu önemlidir. Bazen kahve falın da, her daim kişi figür resim gibi çıkmayabilir. Enerjiniz de farklı kişiler olduğu için fal netlik kazanamayabilir. Bazen sembol olarak çıkar aşkın nasıl kimle yaşanacağı, bazen harf kişi profili olarak detaylıca da çıkabilir. Bu tamamen sizden gelen enerji ile oluşan sembollerdir. Ayrı ayrı baktırarak ya da her bir kişi için ayrı ayrı bilgiler vermek ile enerji alanını sıkıştırmadan net yanıtlar almış olacaksınız. Bu gibi durumlarda ne kadar detay verilir ise o kadar muazzam detaylı bakım alarak falınızın gerçekleşeceğini görüp keyfini yaşıyor olacaksınız.

enerjiSoru sormaktan kaçınmayın, en azından en çok aklımda şu soru var diyerek belirtip, siz diğer gördüklerinizi de aktarırsınız şeklin de iletmek, takipçi ve yorumcu arasın da ki telepatik enerjiyi açar. Bol bol detaylı keyifli fal paylaşımları için binnazabla.com‘da sizlerleyim.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. Iyi gunler Gizem Hn,
    bir dahaki falimi size gonderecegim.Cunku uc hafta once cok istedigim biri icin tuttugum kahve gfalinda fincan icinde ici telveli buyuk kalp ve atli.Kahve fali tabaginda ise tabak kadar ici bos kalp ve atli cikti.Tabi hicbirsey anlamadik.
    Sevgiler,
    Sule

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.