Kahve Falı Başkasına Niyet Kapatılır mı?

fal-ad1

Kahve tadı analizinin yararlarından falanca arkadaşım bilgidar değil! Onun yerine niyetlendim bari ben kapatayım, bir şeyleri söyledikçe onu şaşırtmak istiyorum diye düşünüp onun yerine güzel köpüklü bir kahve içip fincanınızı kapatmış olabilirsiniz. Böyle bir falda nasıl bir enerji oluşacak gelin birlikte bakalım isterseniz…

Kendisiyle ilgili bilmediğiniz yönlerini sırlarını bile öğrenebilirsiniz! Kahve falı analizlerinin yararlarından biri de onu çok iyi tanımıyorum diyorsanız farkındalık kazanmanızı sağlayabilir. Tabii ki karşı tarafla ilgili bir fal gönderdiğimiz için enerjiyi tam yazdırabilirsiniz. Onun adına falı göndermeden önce detaylı sorular sormanızı öneririm. Bunun nedeni ise her bir noktanın ayrı ayrı değerlendirilmesi için sorulması gereken sorular bulunmaktadır. Bu soruları sorarken tarafsız ve objektif bir yaklaşım sergilemelisiniz. Bu sayede doğru bir algılama frekansı yakalamış olabilir onun hakkında öğrenebileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer arkadaşınızın müsaadesi olmadan gerçekleştirilecek bir bakım ise onun enerjisine girmek için verdiğiniz müsaadenin yalnızca sorular eşliğinde gelişeceğini bilmelisiniz. Bu yeni tanımaya çalıştığımız biri için de geçerli olabilir ya da uzun zamandır tanıdığınız ama aralarda görüşmediğimiz niyetini anlayamadığımız biri için de olabilir. Ya da artık değiştiğini düşündüğümüz eskisi gibi tanıyamadığınızı düşündüğümüz birisi için de olabilir, mutlaka ekstradan bu soruların yanıtını bulmak üzere aydınlatıcı soruları yöneltmeyi unutmamalısınız. Çünkü insan enerjisinde zihninde yüzlerce soru bulunur bunların birçoğu fincana yansıyabilir. Bu doğrultuda kahvenin tortularında sizin yanıtınızı bulmak için niyetinizin bilinmesi önem taşır. Yoksa sayarsak soruların önemini, bu kişinin sormadığınız kötü iş alışkanlıkları çıkabilir ya da iş arkadaşları ile yaşadığı farklı bir sorun dahi çıkabilir ya da sizin aklınızda yapmak isteyip yapamadığımız bir hayaliniz çıkabilir bunların yanıtını bulurken detayların hangi yönde yanıtlar aradığımıza dair çizdiği rota biz yorumcular açısından çok önemlidir. Bu konuda yorumcu enerjisini mutlaka yönlendirmenizi tavsiye derim duyacaklarınız sizi şaşırtacaktır, şimdiden bunu peşinen söyleyebilirim;)

Zihnimizi karıştıran birçok sorunun yanıtı fincana harfle kalemle yazılı şekilde çıkmasa da, fincanımıza gelen semboller ayni böyle bir yansıma verdiği için akıcı bir yoruma dönüşerek bu bilgileri size keyifli aktaracaktır.

Onun fincanı size neler söylüyor merak ediyor musunuz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.