Kadersel Gezegen Etkileri Altındayız

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Oğlak burcunda yol alıyor ve kapanmaya yaklaşıyor. Güneş tutulmasına da çok yaklaştığımız ve etkisini çok fazla hissettiğimiz bugünlerde; enerjileri çok sıkışık. Birçoğumuz uykusuzluk, tedirginlik, gerilim hissediyoruz. Kimimiz oluruna bıraktı, boşverdi belki… Kimimiz depresif ve kaygı içinde… Bir kısmımızsa çok agresif, patlamaya hazır yer ararken; bazıları da kendini hayallerin bulanık sularına bırakmış gibi… Bunlar sizi endişelendirmesin lütfen. Çok kuvvetli ve kadersel gezegen etkileriyle sınavlar veriyoruz. 

Farkında olmak; yapmamız gereken en önemli şey bu… ve sakin, bilinçli bir şekilde elimizden geleni yaparak sevdiğimiz ne varsa onlara odaklanmak.

Sevgili Binnazabla takipçileri… Gökyüzü yine sert bir konuma giriş yaptı. Bu sefer etkiler yine çok kuvvetli. Pazar günü dönüşüm ve değişimi çok belirgin bir Güneş tutulması yaşayacağız. Hayatlarımızda ve ülkemiz de dahil tüm dünyada etkisini belirgin olarak hissedeceğimiz bir şeyler tamamlanacak ve başlayacak. 

Bu tutulma aslında Balık – Başak aksında gerçekleşen tutulmaların şimdilik kapanışı niteliğinde. Tutulma serileri; aslan – Kova aksında devam edecek. Yaklaşık 18 yıl önce hayatımızda gerçekleşen ya da yaşadığımız olayları hatırlamaya çalışalım. 1998 Şubat ve takip eden aylar… Sonrasında gelişen süreçler. Benzer durumlar yaşayabiliriz. Birçoğumuz kayıplar, bitişler, tamamlanmalar yaşayabilir. Beraberinde her tamamlanma yeniye yer açmak için, bunu lütfen sakın unutmayalım. Tutulma etkilerini hafifletmek için, mümkün olduğu ölçüde içsel çalışmalara yönelmek, dua, meditasyon, yoga, mantra… gibi çalışmalara ağırlık vermek, Sert olay, kişi ve süreçler karşısında bilgece ve sakin kalmaya çalışmak, Durumlara değil çözümlere ve edinilmesi gereken tecrübelere odaklanmak, Her zorluğun arkasından – eğer doğru yönlendirebilirsek- bir kolaylık ve rahatlamanın verileceğini unutmamak; bizi farkındalıklı hale getirecektir.

Ay; Oğlak’ta, demiştik…. Otorite, finans, kariyer konuları, güvenlik, resmiyet ön planda… Güne Ay – Venüs karesinin etkisini hissederek başladık. Beklentilerimiz ve ikili ilişkiler konusunda keyifsizlik hissetmiş olabiliriz. Sosyal ve ikili ilişkiler erken saatlerde biraz zorlanarak öğlene kadarki sürece yayılmış olabilir. 

Neyse ki sonrasında biraz yumuşak bir geçiş yapıyor ve Ay – Neptün sekstil açısının desteğini alıyoruz. Daha toleranslı, sakin ve pozitif yaklaşımlar içindeyiz. Bu enerjiyi mümkün olduğu ölçüde içimizde tutalım çünkü öğleden sonra sert etkiler yoğunlaşıyor. 

Mars – Pluto karesi öğleden sonra etkisini belirginleştiriyor. Dikkat edilmesi gereken, sert, kontrol dışı durumlar yaşanabilir. Öfke patlamaları, kontrolsüz olay ve kişiler kaza, patlamalar, şiddet… Gerek bireysel gerek toplumsal alanda ve dünya genelinde zorlayıcı ve üzülebileceğimiz olaylar bizi sınayabilir.

Hırsımız, ani öfkemize dikkat edelim. Biz kendimizin farkında olursak; işler kolaylaşır. Akşam saatlerinde olabildiği ölçüde güzel, bizi mutlu eden, doğru süreç ve işlere akıtalım enerjimizi. 

Bir de; gün içinde biraz yürümeye ve nefes teknikleri uygulamaya çalışalım. İnanın; çok faydasını göreceksiniz. 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

1 Yorum
  1. İyi gunler ben bu tatihte sabah 5:45 te dogum yaptim kizimin haritasina ne etkisi olmustur merak icindeyim ve endiseliyim?

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.