Kadersel Bir Gün

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Yay burcunda ilerleyişini sürdürüyor. Venüs retrosunun da sonlandığı ve Ay’ın transitlerinin yoğun olduğu bir gündeyiz. Ülkemiz açısından da kadersel, çok önemli bir gün. Sabah saatlerine geceden itibaren etkisi hissettiğimiz Ay – Jüpiter sekstil açısıyla uyanıyoruz. İyimser ve olumlu duygularla hareket etme şansı yakalıyoruz. 

Ay – Uranüs trinesinin etkisindeki öğle saatlerinde ani gelişmeler, sürprizler, program değişiklikleri, beklenmedik olaylarla şaşırabiliriz. Biraz akışına bırakarak esnek davranmak yerinde olacaktır. Ay – Güneş trinesiyle; aile içinde anne – baba, kadın – erkek figürleri ve duygusal anlamda dengeli, kişiliğimizin de kuvvetli ve destekli bir şekilde kendini göstereceğini işaret ediyor. İkili ve sosyal ilişkiler açısından bu açıları gün içinde değerlendirebiliriz. Birlikte hareket etmek, güçlü ve otorite figürü konumundaki kişilerden destek almak adına da olumlu etkiler altındayız.

Akşam saatlerinde Ay; Chiron ve Venüs’le kare açı oluşturuyor. Duygusal anlamda yaralanabileceğimiz bir zaman dilimindeyiz. İyimser, olumlu duygularımız yerini hayal kırıklığı ve keyifsizliğe bırakabilir. Farkındalığımızı yüksek tutmak yerinde olur. 

Bu açıların hemen ardından Ay; Yay burcunda retro hareketini sürdüren Satürn’le birleşerek yine Yay’da boşluğa giriyor. Bu süreçte kısıtlanmış, engellenmiş ve zorunlu olduğumuz süreçlerle karşı karşıya kalma durumumuz var. Bir yanda Satürn etkisiyle kısıtlanmış bir yanda boşlukta ,lerleyen ay’ın belirsizlik içinde olması duygusal anlamda zorlayabilir. Sabırlı, sakin ve esnek davranmak ve olgunluk göstererek süreci geçirmek yerinde olur. 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.