Kabuğumuza Çekildiğimiz Zamanlardayız

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; yönettiği ev Yengeç burcunda ilerlerken; duygusal hissedeceğimiz, güvenlik ve yuva konularının ağır bastığı ve kabuğumuza çekildiğimiz zamanlardayız.  Sabah saatlerinde etkili olan Neptün trinesi; yoğun bir empati ve hoşgörü yaratmış ve biraz da depresif bir duygusal süreci tetiklemiş olabilir. Bir kısmımız sabah saatlerini çok duygusal, uyku halinde, fedakarlık ve tolere eden hisler içinde geçirmiş olabiliriz.

Öğle saatlerinden itibaren Ay; Plüton – Güneş karesini tetikliyor. Otorite konumundaki ya da aile büyükleri özellikle erkek figürleriyle ilgili sert bir etki…. Çok zorlamamak, konularda ısrarcı davranmadan biraz sakin ve sabırlı davranmak gerekiyor. Önemli görüşmelerimizi bugün gerçekleştirmemek daha sağlıklı olabilir. Yöneticilerle ilgili konularda hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Beklentilerimiz karşılanamayabilir.

Gün içinde özellikle öğleden sonra ve akşam saatlerinde tartışmalardan ve tartışma yaratacak süreçlerden mümkünse uzak duralım. Maniple edici veya baskı kuran tavırlarla hareket eden kişilerle zorlu süreçlere girmeyelim.

Gecenin ilerleyen saatlerinde etkisi hissedeceğimiz Ay – Mars sekstil açısı; enerjimizi dengeleyeceğimiz, kendimizi biraz daha zinde hissedeceğimiz bir süreci gösteriyor.

Jüpiter; Akrep burcuna geçiş yaptı ve önümüzdeki yılın Kasım ayına kadar bu burçta hareketini sürdürecek. Akrep burcunun başta; değişim, dönüşüm özelliği de olmak üzere, derinlikli, okült konular, gizli bilgiler alanlarında yoğun bir dönüşüm yaşatacak. Bankacılık, borçlar, yapılanmalarla ilgili önemli ve biraz zorlu bir dönem.

Akrep’in tutku ve cinsellik alanındaki sürecini de unutmayalım. Bu anlamda tutku ve cinsellikle ilgili, yasak ilişkiler, kıskançlık, baskı kurma konularını daha fazla göz önüne getirerek büyütebilir. Akrep burcu üreme ve cinsel organları da temsil eder. Bu organlarla ilgili konuları, rahatsızlıkları da ihmal etmemek gerekir. Jüpiter’in büyüten etkisi ileriye dönük olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Kolektif alanda yine derin öğrenme, gizli ilimler, yeraltını gösteren her türlü konu, maniplatif süreçler, askeri ve ekonomik konular ön plana çıkacak ve etkisi büyüyecektir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.