Jüpiter’in Akrep Burcuna Geçişi Hepimizi Etkileyecek

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Sonbaharın iyiden iyiye kendisini hissettirdiği yeni bir haftaya girdik. Haftanın özellikle pazartesi ve Salı günleri; zorlu açıların etkisinde yol alacağız. Cazimi pozisyondaki Merkür ve Güneş’in Plüton’la gerçekleştireceği kare açı; iletişim ve kendimizi ortaya koyma süreçlerinde engelleme ve baskıyla karşılaşacağımız, mücadele etmemiz gereken süreçleri içeriyor. Bununla birlikte; iletişimde ısrarcı olmadan, esnek davranmak, direnmek yerine uyum sağlayıcı ve uzlaşıyı ortaya koyan tavırları benimsemek daha doru olur. Plüton; maniple edici etkisini de gösterecektir bu zaman diliminde. Dolayısıyla; bir sonraki adımı görmeden sert tepkiler çok sağlıklı olmaz.

Gökyüzünün iki iyicil gezegeni burç değiştiriyor. Jüpiter; yaklaşık bir yıl kalmak üzere yarından itibaren derin dönüşümlerin burcu Akrep’e geçiyor. Ardından hafta sonunda Venüs’te terazi burcuna geçiş yapıyor. Jüpiter’in Akrep seyri özellikle derin dönüşümle ilgili süreçler, okült konular, gizli olanın açığa çıkması, bilginin dönüşümünde oldukça etkili bir süreci yürütecek. Bireysel alanlarımızda özellikle Akrepler, yükselen akrepler, Balık, Yengeç burçları ve toprak grubuna güzel etkiler getirecektir.

Sabah saatlerine doğru Boğa’da boşlukta ilerleyen Ay; İkizler burcuna geçiş yaptı. Cazimi durumdaki Merkür ve onu dün ağırlayan Güneş’le kare açıdaki Plüton bugün ve yarına damgasını vuruyor. Entelektüel ve zihinsel aktivitelerin yoğunlaşacağı, iş süreçlerinde ve üstlerle, otorite ile pozisyonlarda daha dikkatli olunması gereken zaman dilimlerindeyiz. Önemli görüşmeler için mümkünse haftanın son günlerini tercih etmek daha doğru olacaktır.

Plüton’un baskı ve yönlendirmeye dönük yıkıcı olabilecek etkisini uzlaşma ve esneklikle dönüştürebilir, daha diplomatik bir dil ve tavır sergileyebiliriz. Sıcaklık düşüşü, bağışıklık sorunlarına, fıtık, siyatik problemlerine de dikkat çekiyor. Doğa da yapılacak hafif yürüyüşler, çorba türü besleyici sıvı ağırlıklı gıdaların tüketimi bu geçiş döneminde yardımcı olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.