Jüpiter Terazide! Peki Size Etkileri Ne Olacak?

fal-ad1

jupiterSevgili Binnaz Abla Blog Okuyucularımız,

9 Eylül 2016 tarihinden itibaren Jupiter’in Terazi Burcunda seyir etmeye başlaması ile önümüzdeki bir yıllık süreç içinde yükselen burçlarınıza göre etkileri ve hangi hayat alanlarınızın üzerinde etkili olacağını sizler için yazdım.. Hepinize bolluk, bereket, sevgi, sağlık ve şans getirmesi temennilerimle…

Koç ve Yükselen Koç: Jüpiter sizlerin ortaklıklar,evlilik,ikili ilişkiler,sözleşmeler alanınızdan geçiş yapmakta.Güzel ve karlı kazançların olabileceği bir dönemde olabilirsiniz.Yalnızlar sizlere aşkın ayak sesleri yaklaşırken,hayatlarında ilişkisi olanlar da evlilik yolunda adımlar atabilirler.Hayatlarında ilişki olmayanlar bu dönemde uzun soluklu ilişkilere adım atabilirler.İkili ilişkilerinizde daha iyimser ve hoşgörü içinde olabilirsiniz.Evliler ise eşlerinden destek alabilecekler.Düşmanlarınız kendilerini gösterir olacaklar ve siz onları net şekilde görebileceksiniz. Jüpiter sizi koruyacaktır.Eşinizin finans hayatı ile ilgili sorunlar yaşanacak olursa ona olumlu destekler verebileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: Çalışma ortamınız, sağlık ve günlük rutin işlerinizde fırsat, şans sizinle olabilecektir.İş hayatınızda koşullarınız daha iyi düzeye gelebilir.İş ortamınızdan keyif almaya başlayabilirsiniz.Çalışma arkadaşlarınızla aranızda iyimserlik yaşanacaktır. Gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir.Fazla yememeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde sağlıkla ilgili bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Diyet yada spor için uygun bir zaman olacaktır sizin için. İkizler ve Yükselen İkizler: Aşktan yana şans sizinle..Yaşamınıza hayatınızın aşkı gelebilir.Uzun soluklu yaşanacaktır bu ilişki.Heyecan dolu tutku dolu olacaktır. Evli ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu yerleşim size bunu verebilecektir.Çocuğunuz varsa onun eğitim hayatındaki olumlu gelişmeler sizinle olabilir.Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olma durumu söz konusu olabilecektir.Eğlenmeye bolca vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Ev, yuva ,yaşadığınız ortamla ilgili fırsat, şans sizinle olabilecektir.Emlak gibi işlerden gelir elde edebilirsiniz.Geçmişe dönük aile köklerinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.Aile hane içinde yaşanan sorunlar çözüme kavuşabilir.Aile yanında yaşarken, kendi hayatınızı kurmak adına adımlar atabilir ve kendi evinize taşınabilirsiniz.Evinizi dekore edebilir bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Aslan ve Yükselen Aslan: Eğitim, kardeşler, yakın çevrenizle ilgili fırsat ve şans sizlerle olabilir.Yakın yerlere ülke sınırları içinde bol bol gezmeye başlayabilirsiniz.Yabancı bir dil öğrenmek,yazmak çizmek ,iletişim kurmak adına olumlu bir süreç olabilecektir.Yakın çevrenizle yaşanan sorun ve sıkıntıları çözmek adına da şans sizinle olacaktır.Sosyal medya alanında adınızı rahatça duyurabileceğiniz bir dönem..

Başak ve Yükselen Başak: Para para para.. Finansal anlamda şans bolluk ve bereket sizinle ..Karşınıza fırsatların çıkabileceği süreç.. İş değişimi ile olabilecek olumlu gelişmelerin yanında bu yeni işten gelen kazanç artışları söz konusu olabilir. Paranın kokusunu alabileceksiniz. .Jüpiter’in gölgesinde abartmak vardır; geliyor diye kemerleri fazlaca açıp harcamaları da abartmayın derim!!!.. Terazi ve Yükselen Terazi: Yeme içmede oluşabilecek durumlardan kaynaklı kilo artışlarına dikkat…Jüpiter’in gölgesi burada size aşırı iyimserlik verebilir. Fazla iyimserlikten ve rahatlıktan kendinizi salmayın ve hayata karşı koruma kalkanlarınızı açık tutun.. Yeni başlangıçlar adına şans sizinle olacaktır.İkili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilecektir.Hayata daha iyimser ve umut dolu bakabilirsiniz. Kazançlarınızda artış söz konusu olabilecektir.Din- felsefe gibi konularla ilgilenebileceğiniz bir süreç. Jüpiterin koruma kalkanı sizinle olacaktır. Hayata dair atacağınız adımlarda büyük düşüşler yaşanmayabilecektir.Yetenekleriniz ortaya çıkabilir ve girişimlerinizden başarılı sonuçlar alabilirsiniz..
Akrep ve Yükselen Akrep: Ruhsal çalışmalar, psikoloji ve mistik konularla ilgilenebilirsiniz. Bu konularla ilgili kişileri hayatınıza çekebilirsiniz.12. ev dediğimiz hayatın görünmeyen alanına denk gelen bu geçiş sizler için ruhsal olarak büyüme ve olgunlaşma getirebilir.İçinize kapanabilirsiniz. Yalnızlık ihtiyacınız artabilir. Korktuğunuz yada sizi endişelendiren konulardan uzaklaşabilirsiniz. Felsefi ve kendinizi gelişmek adına ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Meditasyona başlayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay: Sosyal çevrenizde genişleme..Size her anlamda destek olabilecek kişiler sizinle olabilecektir.Hedeflerinize ulaşmak adına şans sizinle olabilecektir.Kalabalık kişilerle beraber olabilir ve bu gruplarda aktif rol oynayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde iyimser ve umut verici tavır içinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızla yeni kazanç kapılarını açabilecek gelişmeler içinde olabilirsiniz. Dernekler, hayır kuurmları gibi yerlerde aktif olabilir, başkalarının hayatlarında da aktif olarak gönüllü olabilirsiniz.Çevrenizde güçlü kişilerden size olumlu destekler olabilecektir. Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kariyerinizde şans ve fırsatlar sizinle .. İşlerinizde büyüme ve tanınma potansiyeliniz oldukça yüksek olabilecektir.Kendi işlerinizde büyüme ve fırsatları yakalama durumu sizinle olabilecektir.Yaptığınız işlerle ilgili bilgi edinme durumunuz oldukça fazla olabilecektir.İşle ilgili seyahatler gündeminizde olabilir. Gelirlerinizde artış durumu söz konusu olabilir.Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bunu da gerçekleştirebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Bol bol gezmek.. Ticari amaçlı, yurtdışı bağlantılı işlerin söz konusu olabileceği,eğitim alabileceğiniz ve bunlarla ilgili şans ve fırsatların sizlerle olacağı dönem..Hayatınızda hukuksal konularda sorunlar varsa çözüme kavuşabilecek.Eğitim hayatına başlayabilirsiniz,yabancı dil öğrenebilirsiniz.. Yurtdışında yaşamaya başlayabilirsiniz.Yurt dışı ile iş yapanların bereketli dönemi.Konumunda güçlü kişilerden güçlü destekler alabilirsiniz.Finansal anlamda da destekler sizinle olabilecektir.Sizden uzakta oturan yaşayan kişilerle aşk hayatınız canlanabilir..

Balık ve Yükselen Balık:Miras, alacak- verecek konuları,başkalarına ait kazançlar,krediler gibi konularda fırsatlar ve şans sizinle .. Jüpiter’in gölgesinde abartmak olduğu için dikkat edin derim; ödeyemeyeceğiniz borçların altına girmeyin,güvenmediğiniz kişiler adına imzalar atmayın derim .. Hayatınızda sizi rahatsız eden sorun ve sıkıntılardan sıyrılabilmeniz içinde rahat bir süreç..Ortaklarınızdan gelen gelirlerde artış durumu söz konusu olabilir.Borçlarınız varsa bunlardan kurtulabilirsiniz.Ruhsal anlamda kendinizle yüzleşme içinde olabilir ve hayatı ruhsal boyutta sorgulayabilirsiniz.Bu konularla ilgili bilgilenmek adına kitaplar okuyabilirsiniz.

fal-ad1
Didem Kılıç

Didem Kılıç

2013 senesinden beri Astroloji ile ilgili önemli okullardan ve astrologlardan ders aldım. Bu kurum ve kişilerden almış olduğum ustalık belgeleri ile Profesyonel olarak Astroloji dünyasında yer almaktayım. Astroloji ve gezegenlere olan ilgim insan ruhuna olan ilgimle harmanlanarak kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir deryadır... Bakmasına bilene çok şey anlatır…

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.