Jüpiter Gününde Ay Boğa Burcunda

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Jüpiter gününde; Ay; Boğa burcunda boşlukta Perşembe gününe giriş yaptı. Ardından da ikizler burcuna giriş yaptı. Entelektüel zekâmız, iletişim, yayıncılık, seyahat, halkla ilişkiler konularının ön plana çıkacağını söyleyebiliriz.

İletişim biraz daha yoğunluk kazanacaktır. Bayram tatilini de göz önüne alarak; seyahat, bitirilmesi toparlanması gereken işlerimiz için bugünü değerlendirmek uygun olabilir. Ay’ın gün boyunca tek açısı Jüpiter’le trinesi. Bu nedenle işlerimiz bugün daha akıcı ve destekle ilerleme imkânı buluyor. Bununla birlikte yeme – içme ve alış –veriş konularında rahatlık gelişebilir. Sevdiklerimizle keyifli zaman geçirmek, farklı kültürler, okumak, araştırmak, merak ettiğimiz konularda bilgi edinmek adına da bugünü olumlu anlamda değerlendirmemiz mümkün.

Cumartesi günü Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Su elementinin yoğunluğu haritada fazla görünüyor. Ayrıca; ülkemizin yükselen burcunun da Yengeç olması nedeniyle manevi konular, köklerimiz, güvenlik, vatan, ailemizle ilgili hassa zamanlara giriş yapıyoruz.

Kendimizi duygusal anlamda da hassas ve içine kapanık; alıngan hissedebileceğimiz bir süreç. Yanlış anlaşılma ve anlama, değişken ruh hali, koruyan ve savunma haline geçen davranış şekli dikkat çekebilir. Duygularımızın ve sürecin farkına varmak; daha sonra gelen Dolunay’ı da göz önüne alarak bu dönemi rahat geçirmemize olanak sağlayacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.