Jüpiter ve Güneş’in Muhteşem Kavuşumu

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Yılın özel ve göksel sembolleriyle önemli bir zaman dilimindeyiz. Akrep burcunda on iki yıl sonra Jüpiter ve Güneş’in tam kavuşumu gerçekleşiyor bugün. Etkileri bir süre devam edecek bu kuvvetli kavuşum; değişim ve dönüşümün sembolü Akrep’te özellikle bilinç ve bilinçdışının dönüşümü adına da önemli etkileri barındırıyor. Fırsatlar, yaralandığımız ve şifaya açık olduğumuz yerler; kayıplarımız, maddi kazanımlar, hastalıklarla ilgili olumlu ve şanslı dönüşümleri yaşayacağız. Ancak; bu dönüşüm ve kazanımlar hak edişler doğrultusunda gerçekleşecektir. İleriye yönelik de elbette emek verdiğimiz ve disipline olup hak ettiğimiz süreçlerde kazanımlarımız önümüze gelecektir.

Evren tarafından çok güzel enerjilerle dolu bu zaman dilimlerini, akşam ve gece saatlerini meditasyon, dua, ibadetle geçirmek güzel olacaktır.

Ay; Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. İletişimin rahat aktığı sabah saatleri yerini ilişkilerde biraz engellenip, zorlandığımız bir sürece bıraktı kısa süreliğine de olsa… Ardından gerçekleşen Ay’ın Plüton’la kavuşumu Akrep temalarında bugün yaşanan etkilerin duygusal anlamda ve bilinçaltımızda da yoğun enerjilerle hissedilmesine neden oluyor.

Değişim ve dönüşümün artık kaçınılmaz olduğu; çürüyen, değerini yitiren ve bitmesi gerekenlerin sonlanacağı bir dönemdeyiz aynı zamanda. Bu nedenle gitmesi ve bitmesi gerekenlerin kabule geçilerek bırakılmasında fayda var. Aksi takdirde özellikle yük olan, halledilemeyen ve zorla tutunulan konularda zorlu transitlerle daha olumsuz deneyimler yaşanacak; her şekilde bu döngü tamamlanacaktır.

Gerçekleşen her olayın, önümüze çıkan ve yaşamımızın belli bölümüne eşlik eden kişilerin tesadüf olmadığını ve tekamülde yaşanması gereken süreçler olduğunu lütfen unutmayalım. Almamız gerekenleri, farkındalığımızı yüksek tutarak alıp, bitmesi gerekenleri bırakalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.