Jupiter Geçişinin Burcunuza Etkisini Öğrenmek İster misiniz?

fal-ad1

Akrep burcu geçişinde; alacak, verecek konuları ve borçlanmalar ortada olabilecek. Olumlu ya da olumsuz değerlendirmek bireysel haritanızda hangi açılarla etkileşime geçiyor olumlu yada olumsuz olarak geçiyor olacak. Siz kendi bireysel haritanıza baktırarak daha sağlam sorunsuz geçirebiliyor olacaksınız. Jüpiter abartılıdır, Akrep burcu da risk almayı sever büyük yatırım yapmamaya gayret etmeliyiz. Kirli işleri büyütebilir ve sorunları ortaya çıkarabilir. Entrikaları abartılı yaşayabiliriz. Akrep burcuyla ilgili cinsel hastalıklar ortaya çıkabilir, prostat, rahim, mesane, bağırsak yollarıyla ilgili iltihaplar olabilir. Kanseri de temsil eden Akrep Burcu; yeni tedavi yöntemleri çıkabilir. Kanser etkisi olanları ya da olabilecek durumları önceden görmemizi fark etmemizi sağlayacaktır. Dönüşümü ve zehirlenmeyi beraberine getirdiği için dikkatli olmalı tedbirleri bunlara göre almalıyız.

Koç burcu; eş ortağın parasından gelir alabilir. Başkalarından elinize geçen paralar gelebilir. Devlet onayı yada mahkeme kazanabilirsiniz. Jüpiter üreme konularında sorun vereceği için Koçları bu konular olumsuz etkileyebilir. Kredi başvurusu yapılabilir. Akrep 8. Evinizde ameliyat ya da estetiksel gelişmeler getirebilir. Aile çevresinde sorunlar olabilir ortaklaşa kararlar alacağınız konularda yapıcı olmaya gayret etmeniz gerekecek.

Boğa burcu; bağlanacağı daim ilişkisi getirebilir. Jüpiter geri çekilirken evlilik kararı alabilirler veya evlerini taşıyabilirler. Evli olanlar evliliklerinde sorunlar yaşayabilirler. Krizleri gösteren konulardan yana olumsuzluk yaşayabilirler. Akrep 7. Evde Boğa’ya açık düşmanlıkları görebilir, Jüpiter’deki abartma ve gözde büyütme etkisi getirdiği için olayları savaş alanı gibi yaşatabilir. Armut piş ağzıma düş kavramını yapmayı bırakıp emek vermeye somut hale getirmeye gayret edeceksiniz.

İkizler burcunda; sağlık konusunda tahlillerini ihmal etmeden kesinlikle yaptırması gerekli. Kariyer alanınızı etkilediği için şans peşinizden gelecek. Sabır ve araştırmaya yönebileceksiniz. Üretkenliğinize destek verebilirsiniz. Ortaklaşa iş yapacaksınız tam zamanı olacak. İş çevresinden iş beraberliği yaşanabilir. Krizleri kıskanç kişileri ortamdan uzak tutmanız gerekebilir.

Aslan burçları; psikolojik dönem yaşayacaklar. Yüzleşme güçlendirecek sizi dönüşümden kaçmamanız gerekecek. Ev ve evlilik sorunlarını ruhsal anlamda çözmeye çabalayacaksınız. Tazminat ve nafaka kazanımları gelebilir. Bekar olanlar evlilik kararı alabilir. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Parayı ve ödemeleri etkileyecek sorunlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Yengeç burçları geçiş yaşamakta oldukları konuyu daha çok dış ülkelere yönelmek ve dış bağlantılarını kuvvetlendirmek ile ilgili şans yakalayarak geçirebilecekler. İnzivayı bırakmak isteyebilir dış dünyaya açılmak isteyebilirsiniz. Hepsi sizin kendi içinizdeki var olan güçle ilintili olarak gerçekleşebilecek ve cesaretinizle alakalı olarak hayata geçebilecek.

Başak burcu; kardeşler ve kuzenlerle ilgili bol bol sosyallik gelecek. Ve onlarla çok sık yan yana gelebileceksiniz. Kıskançlıklara karşı dikkatli olun. Eğitim yada akademik konularınız varsa anlaşma istiyorsanız başarı bu alanda size destek verecek şansı bulacaksınız. Evli olanlar bebek sahibi olabilir.

Terazi burçları; yeteneklerini açığa çıkartacaklar iş konusunda şansları açılacak artış yaşayacaklar. İş arayanlar varsa onlarda yeni bir iş gelişmesi yaşayarak kariyerlerine başlayabilirler. Kardeş ve çevreden destekler alacak olan Terazi burçları para konusunda yatırım konusunda ekstra dikkatli olmanız gerekecek.

Akrep burcu; topluma karşı duruşunuz önemli olacak.  Krizlerden sonra daha güçlü olacaksınız. Sağlığınızda temkinli olun. Son yılda kabuğunuzdaysanız sosyal olacaksınız. Zodıak burçlar bazı konularda destek alırken siz her alanda destek alacaksınız. Dirençleriniz artacak sosyal hayatınız öne çıkacak. İnançlarınızı dönüşümle destekleyecek ve dışa yansıtacaksınız. Gizemli duracaksınız. Kırmızı siyahlar sizi belli edecek tarz olarak. Risk almayın herşeyi iki yada sayısız düşünmemeliler. 12 yıl önce hangi konuda şans geldiyse benzer konularda yeniden gelebilecek.

Yay burçları; kapalı alanlarda olmak isteyecekler. Satürn geçişi yordu sizi. Jüpiter& Akrep dönüşümü geçişi inziva getirebilir sizlere. 12. Ev bilinmeyenlerinizi anlattığı için gizli düşmanlıklara karşı açık olun uyanık olun saklıda ne varsa onları görebilirsiniz sizin varsa saklınız onlar gündemde olabilir. Krizlere karşı dikkatli olun. Yardımseverlik rahatlatacak onları.

Oğlak burcu; kariyerde ve ebeveynlerle ilgili son zamanlar tutarsızlıklar yaşamış olabilir. Oğlak burçlarının kariyer evlerinden geçtiği için gelecek umutları büyüyecek yeni alanlar kuracak düzenlemeler yapacaklar kar alanları ve kazançları da bununla beraber artacak. Şans ve fırsatları artacak sosyalleşirken yeni fikirler elde edeceksiniz.

Kova burcu; kariyerde destekleyecek bir etki alıyor olacak. Statü çalışması yapıyorsa güzel kazanımlar elde ediyor olacaklar. Kariyerde kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Yeni düzenleme ve büyüme dönemi geliştirebilirsiniz. Üretkenliği ve ürettiğiniz konulardan da çok güzel kazançlarınız olacak. Ebeveyn problemi büyütebilirsiniz.

Balık burcu; uzak mesafeli yollarla ilgili yaşayabilirsiniz. Şans büyümeniz açısından sizi destekleyecek. Hukuksal etkiler var olumlu etkiler getirebilir. Dışa sunduğunuz yapınız gelişiminiz tekrar yeniden ortaya gelebilir. İnandığınız konularda değişim yaşayabilirsiniz. Medya ve ticaret konusunda gelişme fırsatı yaşayabileceksiniz. Jüpiter& Akrep geçişinde krizleri getirebilir bir yıl içinde çok borçlanmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.