Jale Öğretmene Yardım Eli

fal-ad1
Jale Öğretmen
Jale Öğretmen

Sevgili Dostlarim,

Binnazabla.com ekibi ve siz degerli takipçilerimizle birlikte biz kocaman bir aileyiz.

Bildiğiniz gibi bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Bu vesileyle son derece zor şartlarda kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimizin önünde saygı ile eğiliyoruz.

Bu öğretmenler gününde siz ailemizden aldığımız güç ile, çağımızın amansiz hastalığı kanserle savaşan, emekli Jale Öğretmen’e yardım elimizi uzatmak istiyoruz.

Binnazabla.com olarak 24 Kasım günü site gelirimizin sosyal yardımlaşmaya ayırdığımız kısmını ve bu yazıyı Facebook üzerinden paylaşan her kişi için belli bir miktari daha ekleyip Jale Öğretmenimizin hastane masraflarına ayırıyoruz.

Jale ogretmek hakkinda bilgi edinmek ve bu yardımın yanısıra, katkı sağlamak isterseniz buradan ayrıntılı bilgiye ulasabilrsiniz. 

fal-ad1
Binnaz Abla

Binnaz Abla

Dubaiden Singapura kadar çok geniş bir takipçi kitlesine sahip. Sahip olduğu üstün iletişim becerisi, güçlü sezgileri ve yaşam tecrübesi ile 40 yıllı aşkın bir yorumculuk geçmişine sahip. Sahip olduğu pozitif enerjiyi, olağan üstü sezgileri ile birleştirerek takipçilerine ışık oluyor

1 Yorum
  1. Jalecigim tekrar gecmis olsun. Acil sifalar dilerim. Kan, ilik bobrek, kilcan damar ne lazimsa ben paylasirim canim arkadasim Kenanimin esi sevgili Jalecigimle.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.