İzmir’de Türk Kahvesi Keyfi Nerelerde Yapılır?

fal-ad1

Merhabalar, İzmir’de Türk Kahvesi keyfi nerelerde yapılır? yazım ile sizlerle beraberim.

İzmir'de türk kahvesi keyfiKeyifle içilen her kahve’nin ayrı bir tadı vardır. Kahve kültürümüzün en vazgeçilmez unsurlarındandır. Osmanlı’dan beri süre gelen kahve keyfi hala günümüzde de devam etmektedir. Hele bir de deniz kenarında oturup, dostlarınızla içtiğiniz kahve’nin tadına doyum olmaz. Bir de kahve’yi İzmir’de içiyorsanız ayrı bir tadı, ayrı bir keyfi vardır.

İzmir’e gelecek olursak ülkemizin en gözde şehirlerinden biridir. İzmir’in pek çok özelliğinin yanında güzel, bakımlı ve alımlı kızları ile de meşhurdur. Bunun yanında, gece hayatı ve barları ile de gözde şehirlerimiz arasındadır. Gece’nin yorgunluğunu ise bir kahve içerek atıp rahatlayacağınız yerler saymakla bitmez.

İzmir'de kahve keyfi nerelerde yapılırBunun dışında Karşıyaka’dan İnciraltı’na kadar gündüzleri zaman geçirebileceğiniz bir çok cafe, restorant, parklar vardır. Buralarda dostlarınızla, arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevgilinizle birlikte denize nazır güzel zamanları bir kahve ile taçlandırabilirsiniz. Denizden gelen muhteşem iyot kokusu ile içebileceğiniz kahve’nin keyfi bambaşkadır. İzmir’de kahve içebileceğiniz ve keyfini sürebileceğiniz birçok yer yalı’da bulunduğu gibi iç kesimlerde de zevkle içebileceğiniz kahve mekanları vardır.

Kahve’yi içmek için illa bir yer aramanıza gerek yoktur. Heryerde bu keyfi yaşayabilirsiniz. Ama illa kahve’yi de ustasından içmek gerekir derseniz, bunun için size bir kaç yer sayabiliriz..

İzmir'de Kahve keyfiMesela İzmir’in Karşıyaka ve Bostanlı ilçesine gittiğiniz zaman kahve keyfini denize nazır yapabileceğiniz yerler Agora Çaycısı, Kahve diyarı, Sir winston tea house, Coffeemania, Rcs cafe, Konak ilçesinde Rest cafe&more, Cafe Swiss, Alsancak’ta Starbucks, Varuna gezgin, Sir winston tea house ve sahil kenarında ki bütün cafeler de, Göztepe ve Güzelyalı’da Cafe reci’s, Siesta cafe, Güzelyalı Kahve diyarı, Vision port, Mercan Cafe, Haskahve evi, Cafe’n, Hatay’da Coffeemania, asansör teras cafe & bar, Coffeein out, İnciraltı’nda ise İnciraltı engelliler kafeteryası, gibi daha adını sayamadığımız bir çok mekanda rahatlıkla kahvenizi içebilir ve fincanınızı kapatıp uzman yorumcularımıza web sitemizde fal baktırabilirsiniz.

İzmir’de Türk kahvesi keyfi nerelerde yapılır diye düşünmenize imkan yoktur. Çünkü kahve’yi her şekli ile bulabileceğiniz ve yudumlayabileceğiniz çok güzel yerler mevcuttur.

Peki ya siz, İzmir’de kahve keyfini nerelerde yaparsınız?

Sevgiler.

fal-ad1
Bade Emren

Bade Emren

Çocukluğumdan beri süre gelen fal merakı önceleri iskambil falları sonra astroloji, tarot ve en son da kahve falı olmak üzere devam etti.Sezgisel güçlerime inanarak yaptığım fal yorumları oldukça beğenildi ve siz değerli misafirlerimin de fallarınızı yorumlamak için hepinizi bekliyorum.

1 Yorum
  1. İzmir’de 24 saat kahve içilebilecek yerler.

    İzmirde gece geç vakitlerde taze çekilmiş kahve içme keyfi artık eskisi gibi imkansız değil. Kahve Dünyası ve Shell akaryakıt istasyonlarının marketlerine yerleştirdiği üniteler sayesinde 7 gün, 24 saat Americano, Latte, Macchiato, Espresso gibi dünya kahvelerinde ulaşmak mümkün. Özellikle İzmir Çeşme otobanının gidiş ve geliş yönlerindeki Shell istasyonlarında, Karşıyaka Soğukkuyu Shell istasyonunda ve Buca Shell istasyonunda 24 saat kahve keyfini yudumlayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.