İyimserlik Günü

fal-ad1

2-kasimDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, gün boyunca Yay burcunda hareket ediyor. Ay, Yay’dayken daha neşeli, toleranslı, rahat bir ruh halinde oluruz. Felsefe, inançlar, eğitim, seyahat, farklı kültürler, yabancılarla ilgili konular daha fazla gündemimizde olur. Olaylara daha iyimser ve geniş bir açıdan bakabiliriz.

Bu iyimserlik, sabah saatlerinde etkili olan Ay – Neptün karesi etkisiyle daha fazla belirginleşecek. Bu etki, gerçekleri görmekte biraz zorlanacağımız, aldanma ve yanılgıya daha fazla açık olacağımızı da gösteriyor; dikkatimizi dağıtmamaya çalışalım lütfen!!!

Önemli kararlarımızı ve işlerimizi mümkün olduğu ölçüde sonraya ertelemekte fayda var. Beklentilerimizi çok yüksek tutarak hayal kırıklığı yaşamamız da mümkün. Gerçekçi olmaya çalışmak bu zaman diliminde daha sağlıklı olacaktır.

Akşama doğru; Ay-Jüpiter altmışlık açısı devreye giriyor. Psikolojik anlamda kendimizi 2kassimdaha rahat hissedeceğimiz, empati ve yardımlaşmaya istekli olacağımız saatlerdeyiz. İşlerimizde güzel destekler alabilir; adalet, hukuk, yayıncılık, eğitim, yabancılarla ilgili konularda rahat ilerleyebiliriz. İnançlar, felsefe ve din konularına daha fazla eğilebiliriz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Güneş ve Kuzey Ay Düğümü altmışlık açısı; otorite ve önemli konumdaki kişilerin yardımıyla hedefimize kolay ilerleyebileceğimiz, birlikte yapılan çalışmalar için ileriye yönelik olumlu destek alacağımız zaman dilimini gösteriyor.

2kasimkapakGecenin ilerleyen saatlerinde Ay’ın Satürn’le kavuşumu gerçekleşiyor. İşlerimizle ilgili sağlam ve disiplinli hareket ederek, odaklanabileceğimiz saatlerdeyiz. Ruhsal anlamda kendimizi kısıtlanmış, baskılanmış hissetmemiz mümkün. Aile büyüklerinden de destek alabileceğimiz, tecrübeli kişilerin paylaşımlarına açık olacağımız bir zaman dilimindeyiz. Olumlu değerlendirebilirsek, sağlam temelli, kalıcı işleri yine bu saatte başlatmamız mümkün görünüyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.