İyimser ve Özgür Cumartesi 

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Hafta sonuna Ay’ın Yay burcundaki hareketi ile başladık. Yay’ın özgür, iyimser, biraz uçarı enerjileri Cumartesi gününe hakim oluyor. Ay; Yay burcundayken bacaklarımızda ağrılar ve özellikle varis şikayetleri hissedilebilir. Bugünlerde bacaklarımıza çok yüklenmemek ve kaslarımızı dinlendirmek yerinde olur.

Proteinli gıdalar da beslenme açısından uygundur. Mars – Neptün karesinin hafta içinde etkili olması nedeniyle artan alerjik rahatsızlıklar karşısında; bağışıklık sistemini de korumaya dikkat etmek gerekiyor. Bu süreçte Yay burcunun da etkisiyle meyve tüketimini fazlalaştırmak ve vitamin takviyesi de iyi olacaktır. İnançlar, uzak seyahatler, uluslararası konular; yayıncılık, turizm, felsefe ve yüksek eğitim konuları açısından bu günler olumlu etkilere sahip.

Gece saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Neptün karesi dağılmışlık ve depresiflik etkisi verse de ardından etkili olan Ay – Jüpiter sekstili bu süreci toparladı. İlerleyen saatlerde etkili olan Ay – Mars karesi; ayakta olanlar açısından enerji veren bir görünüme sahipti ancak; uykuda olanları biraz zorlamış veya gerginlik vermiş olabilir. Sabah ne olduğunu anlamadığınız bir yorgunlukla uyandıysanız; bu açının etkisini de yaşamış olabilirsiniz.

Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Uranüs trinesi sürprizli ve ani gelişmelere çok açık bir hafta sonu akşamını gösteriyor. Yeni, sıra dışı durumlar ya da kişilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sabit planlar yerine bugün esnek olmak; ucunu rutin dışı ve eğlenceli aktivitelere açık bırakmak keyifli gelebilir.

Farklı ve felsefik çalışmalara, yükseköğretimle ilgili konulara bugün ağırlık verebiliriz. Açık havada bulunmak, evimizde ya da iş yerlerinde açık havanın etkisini hissetmek de Yay enerjilerini doğru kullanmak için yerinde olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.