İsyankar Tavırlar Sergileyebiliriz

fal-ad1

İyi Haftalar Sevgili Astroloji Takipçilerimiz, 

Balık burcunda yaşanan halkalı Güneş tutulması etkisi kuvvetli bir şekilde devam ediyor. Beraberinde yine önemli Gezegen transitlerinin de yaşanacağı bir haftaya geçiş yapıyoruz. Öncelikle değerlerin ve ilişkilerin gezegeni Venüs; hafta sonu itibariyle durağan ve ardından geri hareketine başlıyor. Venüs, Mars, Merkür; yaşam ve toplumsal alanları çok etkileyen ve birebir etkisini günlük hissedebildiğimiz gezegenlerdir. Bu nedenle etkilerini yoğun yaşarız. Venüs gerilemesi hakkında mutlaka ayrıntılı bilgiler paylaşacağız siz sevgili takipçilerimizle… Çünkü ilişkilerimizden, ekonomik koşullar ve estetik konular; emlak, borsa işlemleri, evlilik, nişan gibi pek çok alana yönelik konularımız etki altında kalacak.

Koç burcunda hareket eden Mars ve Uranüs’ün Terazi burcundaki Jüpiter’le sert açıları; bu hafta bizi oldukça zorlayan görünümde… Bugün Mars – Uranüs kavuşumu etkin hale geliyor. Ardından; Mars – Jüpiter karşıtlığı da devreye giriyor. Cuma günü; gerçekleşecek olan Jüpiter – Uranüs karşıtlığıyla birlikte oluşan T- kare açı kalıbıyla sert, zorlu ve oldukça dikkatli hareket edilmesi gereken bir süreç yaşayacağız. Ani reaksiyonlar, özgürlük isteği, isyankar tavırlar; patlamalar, kazalar, deprem ve benzeri doğal afetler, fikirler, inançlarla ilgili dikkat çekici olaylar ve durumlarla karşılaşabiliriz.

Değerli Takipçilerimiz; yukarıda biraz çerçeveleyerek verdiğimiz bu açılar; dikkatli olmamız, sağduyumuzun ve farkındalığımızın da yüksek düzeyde olmasını gerektiren dönemlere girdiğimizi vurguluyor. Bu süreçler, çözülüp, dağılmadan; daralmanın ya da zorluğun yanında aslında tekamül sürecini de gösteren önemli dönüm noktaları. Hep söylediğimiz şekliyle; zorlukların ve kadersel süreçlerin yaşanması, bizi kolektif alana ve Birlik duygusuna yaklaştırırken, kendi gelişim ve yükselme sürecimiz için de çok önemli…

Ay; haftaya Balık burcundaki seyriyle giriş yapıyor. Öğle saatlerinden itibaren Ay – Plüton sekstil açısıyla; duygusal anlamda dönüşüm yaşayacağımız, güçlü ve sezgisel bir tavır sergileyerek; derinlikli konularda da ilerleme sağlayabileceğimiz bir süreçteyiz. Akşam saatlerinde Ay – Chiron kavuşumu etkisini hissediyoruz. Yara aldığımız, tecrübe ettiğimiz konular önümüze gelebilir. Bu açının etkisiyle; hatalar ya da olayları kimseyi suçlamadan kabullenip; şifalanmaya ve kendimize çok yüklenmemeye çalışalım. 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.