İstanbul’da Kahve Nerede İçilir?

fal-ad1

istkahve1Merhaba Dostlar,

Günün yorgunluğuna atsın yada şöyle sabah sabah dinçleşeyim açılayım bir kahve yudumlayayım derseniz Beşiktaş’a yakınsanız Okkalı Kahve’ye muhakkak uğrayın. Lezzet devasa fiyatları oldukça makul. Şöyle hem etrafa bakınayım hem ağız tadı ile kahvemi içeyim derseniz güzel bir önerim var size. Beşiktaş’ta o dar sokakta samimi ortamın bu denli olacağı aklınıza gelmez. Önce masalar yakın mesafe diye düşünebilirsiniz. Bu kadar iç içe rahat eder miyim diye düşündürebilir. Ancak gayet rahat ve sakin havasına eşlik eden kocaman kahve listesi eklenince gerisi teferruat kalıyor. Mekanın ışıklandırması detayı bir harika. Hatta kapı önünde masaları seçerseniz ferah ferah İstanbul havası karşısın da kahvenizi yudumlamanın tadını yaşarsınız. Kahve menüsü listelerinden bahsetmiştim. Epeyce çeşitleri var.

Bu mekanda size bir kahve içmenin keyif işi olduğunun bilincinde olan neşeli çalışanları istkahve2güler yüzle karşılayacak ve seçmekte zorlanacağınız içecek listesini sunacaklar. Rahat edeceğiniz hatta ofiste çalışmaktan sıkıldığınız da açık havada çalışmanıza devam etmek için mükemmel bir yer. Günün yorgunluğunu atarken diğer taraftan sizi dinlendirecek nefis bir kahve deneyimi sizi bekliyor olacak. Menünüz de her yöreden çeşitli kahve türleri mevcut ve her biri ayrı ayrı lezzetlidir.

istkahve3Siz kahvenizi seçerken onlar günün kurabiyesi veya pastasını da önermekte gecikmiyorlar. Tüm kahve türleri hakkın da siz bilgilendirmek onlar için büyük keyif. İşlerine verdikleri önem ve duymuş oldukları güven yüzlerinden okunuyor. Her bir kahve çeşidi için içeriğinin farklı olduğunu onlar anlatmadan bilmek mümkün değil. Örneğin Tatar kahvesi üzerinde biri parça kaymak ile servis ediliyor. Menengeç, Kakuleli, Tatar kahvesi, Adana gar kahvesi, Kervansaray, Yandan çarklı gibi daha sert ve yumuşak içimli bir çok seçenek arasından damak tadınıza en uygun kahve seçimi sizin.
Adresi: Sinan Paşa Mahallesi . Ihlamurdere cad. Yenihamam sok. no:3 (Sinop mantı’nın karşısı)
Beşiktaş

Sağlıcakla kalın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. Türk kahvesinin birçok çeşidini bulacağınız yeni bir mekan küçükçekmece cennet mh. de KAHVE VI isminde açıldı. cilveli , tatar, menengiç, gar kahvesi ve sütlü türk kahvesi çeşitleri ile hizmet veriyor. Açık adresi cennet mh zafer sk no:22 türk kahvesi severlere tavsiye ederim. İnstagram : kahve_vi

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.