Kahve Falı İlişki Analizi

fal-ad1

Aşk tatlıdır, şirindir ne güzel duygudur. Bu duygu karşılığını bulduğunda muhakkak ömür bile verilir. Bu güçlü duyguyla bağlanıldığında acısıyla tatlısıyla bizleri neleri beklediğini en başından bilemeyiz. Daha ilerisini falların öngörüsü aydınlatabilir. Kahve falı tam da bu noktada hisler ve şekillerle devreye girerek ilişki analizi yapabilmektedir.

Kalbi incinen herkesin reaksiyonu farklıdır. Kimisi her şeyden uzaklaşarak kırıldığı yerlere kendi ilaç olmak ister kimisi başka biri merhem olsun iyileştirsin ister. Kahve falı, kısa yoldan olacakların seyrini görmenizi sağlar, daralan yüreğinize ferahlık serpiştirebileceği gibi süreç hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlayabilecektir. Böyle anlarda doğrudan telvelerle bağ kurmanızın daha ilerici bir bakış açısı sunabileceğini söyleyebilirim. Psikolojide ‘hedonik adaptasyon’ diye bir tanım vardır. Belli süreçler ardında uzun vadeli ilişkilerde bağlılık ya da alışkanlık kısmını irdeleyen bir kavramdır. Şöyle söyleyebiliriz ki, insan bir süre sonra her şeye alışıyor ve sıradan gelmeye başlıyor yaşadıkları duygular da sıradanlaşabiliyor. Mükemmel denilen her hissin yerini abartacak bir şey yok diyerek baştan savmalara ya da eskisi kadar heyecan duymamaya kadar ilerletebiliyor. Önemli olan etkinin geçici olup olmadığıdır. Dönemsel olarak etkilendikleri şartlar kalıcı olmaya başlamışsa taktiksel yaklaşmak gerekebilir. Zorlayıcı etkilerle kısıtlandığınızda, eski huzurunuz kalmamaya başladığında, sevginiz de farklılaşma gibi olumsuzlukların sıkça yaşanmaya başladığı anlarda fallar net analizlerde bulunabilecektir. Aranızdaki sevgi mi yoksa alışkanlık mı bunun yanıtlarını itiraf etmek her iki kişi için de zor olabilir. Duygusal olanın gelişmeleri de ilerlemesi de farklı sembollerle betimlenirken hissiz bir ilişkiyi kahve falı farklı yorumlayabilecektir. Kesin olanı doğruları anlatacağı olacağı için kahve falının hislere tercüman olacağını söyleyebilirim.

Kahve falı sayesinde, hangisi güzelleştirip hangisi sona getirecek bunları görebilir kurtarıcı stratejiler sunabiliriz.

Aşk’a gönül veren herkese selam olsun.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.