İlişki Dengelerimiz Hassaslaştı

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Dört retrolu bir Dolunay sonrası derinden yol alan Ay; Terazi burcunda giriş yaptı güne… Kısa süre sonunda Akrep burcuna giren Ay; bu burçta yaklaşık iki günlük yolculuğuna başladı. 

Kuvvetli bir dolunay yaşadık değerli takipçilerimiz. Etkileri birinci derecede birçoğumuzun hayatına yansıdı ve yansımaya devam ediyor. İkili ilişkilerimiz, ben – biz dengesi hassaslaştı. Maddi konular, sahip olduklarımız, sağlıkla ilgili konular Retroların da etkisiyle dolunayla hayatımıza vurgu yaptı. 

Ay; Akrep burcundayken sezgilerimiz daha kuvvetli hale gelir. Konuların derinliğine inmeye ve iç yüzünü öğrenmeye yatkın oluruz. Tutkulu ve gizemli tavırlar daha görünür hale gelir. Akrebin; kuvvetli bir çekim gücü etkisi vardır. Tutma, sahip olma, bırakma, bağımlılık kavramları; kuvvetli dönüşüm ve dönüştürme özelliği Akrep’le ilişkilidir. Alışkanlıklar ya da bağımlılıktan kurtulmak için Ay’ın Akrep burcunda olduğu süreci değerlendirmemiz mümkün. 

Merkür retrosu da Dolunay süreciyle başlamış oldu. Dört gezegenin retrosuyla; hayatı daha yavaşlayarak ve geçmişten getirdiklerimizin önümüze çıkmasıyla yaşıyoruz. Bu Retroların ilk çıkışı hafta sonu direkt hareketi öncesinde durağan pozisyona dönüyor. İkili ilişkiler ve estetik konularla ilgili süreçlerimizi retro sonrasında yeniden görmeye ve ilerlemeye çalışacağız. Venüs’ün Satürn’le karesi işleri düşündüğümüz noktaya taşıyamayabilir hemen… Ancak tüm bu süreç sonrasında eğer doğru kararlar alıp uygulayabilirsek; daha sağlam temeller üzerinden hareket etme şansı yakalayacağız. 

Sabah saatlerinde Ay – Merkür karesinin etkisini yaşadık. Geri hareketine başlayan Merkür; iletişimde sıkıntılara, kendimizi yanlış ifade etmemize neden olabilir. Bugün içimize çekilmiş ve kendi kendimize yoğun bir düşünme ve çatışma halinde olabiliriz. Karşı tarafa da bu duyguları yansıtmamak adına daha temkinli davranalım. Günün ilk diliminde hatta öğleden sonraki sürece kadar; önemli olmadıkça toplantı, görüşme gibi süreçler içine girmemek sağlıklı olur. 

Gece saatlerinde Ay – Neptün trinesi devreye giriyor ve hiç olmazsa Dolunay’la yaşanan gergin süreci biraz rahatlatıyor. Sezgilerimiz çok kuvvetli çalışabilir Sanatsal çalışmalar, dua, meditasyon ve şifa için bu saatleri değerlendirelim lütfen..

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.