İletişim Gücü ve Duygusallık Ön Planda

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; güven arayışında rahat ettiği Boğa burcundaki yolculuğunu tamamlayarak ikizler burcuna geçiş yaptı. Zihnimizin yoğun çalışacağı, entelektüel süreçlerin ve iletişimin fazla olacağı zaman dilimlerindeyiz.

Güneş ve küçük malefik gezegenimiz Mars; Yengeç burcunun son derecelerinde anaretik olarak da ifade edilen noktalarda ilerliyor. Duygusal anlamda bastırdığımız, tutunduğumuz konularda ani çıkışlar yapabiliriz. Korku ve endişe ya da alınganlık ve hassasiyet göstermemiz de mümkün.

Bununla birlikte ani gelişebilecek kazalara, sağlıkla ilgili konulara dikkat etmek yerinde olur. Mars; Yengeç’te düşük pozisyonda ve Güneş’in de son dereceleri. Destekleyici bir açının da bulunmayışı; özellikle haritalarında bu alanda yerleşimleri etkileyen pozisyonda.

Mars – Uranüs, Neptün – Venüs kareleri hala etkisini sürdürüyor. Bu nedenle; değişken hava şartları, kuvvetli sağanak geçişleri, ani, dürtüsel ya da aşırı duygusal tepkiler gelişebilir. Hafta sonunda; Aslan burcunda mars kavuşumunda etkili bir Yeni Ay meydana geliyor. Ateş elementinin yoğun olarak hissedileceği bu yeni Ay sürecinde; özellikle ateşle ilgili konuların da gündemimizde yer alacağını belirtmek gerekir. Orman yangınları konusunda şimdiden önlem almak, bireysel olarak da bu konularda hassas davranmak çok önemli. Bu uyarımızı dikkate almaya çalışalım lütfen!

İletişimin yoğun olduğu günün önemli gezegen açısı Merkür – Satürn trinesi. Eğitim, öğretim konularında rahat ve sağlam ilerleme kaydediyoruz. Bununla birlikte bu açı; tecrübeli kişiler ve aile büyüklerimizle de iletişim kurma ve önemli pozisyondaki kişilerle bir araya gelmek adına olumlu bir görünüm veriyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.