Astrolojide İlahi Duygularımız ve Sezgilerimiz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Yengeç’te ilerleyişini sürdürürken hafta sonu olması nedeniyle de ailemize, yuvamıza yöneldiğimiz, içimize çekildiğimiz bir süreçteyiz. Günün genelinde Merkür – Neptün sekstil açısı ön planda. Yaratıcılık, ilahi duygular ve sezgilerimiz, yardımlaşma fondaki konularımız.

Yazarlık, sanatla ilgili konularda; önceden başladığımız bu alandaki işlerimizde desteklendiğimiz bir gündeyiz. Ay – Jüpiter karesinin etkili olduğu öğle saatlerinde hormonal anlamda zorlanabileceğimiz davranışlarımızın da abartılı ve inişli – çıkışlı olabileceği etkiler altındayız. Duygusal anlamda da değişiklik göstereceğimiz bir süreçteyiz.

Ay’ın Neptün ve ardından Merkür’le gerçekleştireceği açılarla desteklendiği öğleden sonra saatlerde enerjiler biraz daha destekleniyor. Fedakârlık, yardımlaşma, bu alanlarda iletişim kurma ve destek olma konularında olumlu etkiler altındayız. İletişim dilimiz ve sürecimizde yardımlaşma, yardı isteme temaları da ağır basabilir. İletişim dilimiz daha yumuşayabilir.

Akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren etkili olacak Ay – Plüton karşıtlığı; öfkemize hakim olmamız gereken bir süreci işaret ediyor. İçimizde tuttuğumuz bazı duyguların güçlü ve yıkıcı şekilde ortaya çıkması ihtimali kuvvetleniyor. Ani öfke patlamaları, sert ve baskıcı, kontrol edici etkiler altında kalmamız mümkün. Aynı ölçüde karşı taraf da bu davranış şeklini ve kontrolsüzlüğü yansıtabiliriz. Sakin ve sabırlı davranmak; gücümüzü olumlu konulara odaklamak ve öfkemizi akıtabileceğimiz ya da bizi baskılayan konuları olumlu tarafa kaydıracağımız bir alan yaratmaya çalışalım kendimize.

Yarın itibariyle etkisini kuvvetli bir şekilde hissedeceğimiz Mars – Satürn karşıtlığı devrede! Şartlar, otorite, mücadele ettiğimiz konular, yaşça büyük kişiler, aile büyüklerimizle ilgili zorlanmalar;

Kazalar, ciddi agresif etkiler, tartışmalar, kavgalar, yaralanmalar,

Sağlıklı ilgili zorlayıcı etkiler ön plana çıkabilir. Bireysel alanlarda bu durum natal haritalarımızda denk gelen evler ve gezegenlerle de daha ağırlıklı yaşanacaktır.

Dünya genelinde ise; toprakla ilgili sıkıntı yaratan konular, terör, kazalar kendini gösterebilir. Bireysel anlamda bağışıklığımızı yüksek tutmak; belli sporları yapmak ve açık havada yürüyüş hafif koşular gerçekleştirmek, kavga yaratacak ortamlardan konu ve kişilerden uzak durmak, zorlandığımız noktalarda enerjimizi farklı alanlara yöneltmek yerinde olacaktır. Biraz zorlansak da bireysel anlamda; şartları kontrol ederek ve çaba sarfedip sorumluluklarımıza odaklanarak ödüllerimizi de alacağımız sürecin önümğzde açık olduğunu; gezegen hareketlerinin bir süre sonunda değişeceğini ve olumlu olana odaklanmamız gerektiğini de lütfen unutmayalım!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.