İkizler Yeniayı Aslan, Başak, Terazi ve Akrep Burçlarını Nasıl Etkileyecek?

fal-ad1

Aslan burçları için İkizler’de yaşanacak olan Yeniay kafanızda oluşmuş endişeleri unutturacak ve girişim yaparak geri bırakmayı tercih edeceksiniz. Ayın sonunda ve ayın başında beşer gün etkili olacak. Kasım ayına kadar sürecek atmosferden fayda görmek için büyük kararlardan kaçınmalı var olan mevcut işlerinizi korumaya çalışmanız gerekli olacak. Uranüs ve Venüs kare açısı sayesinde sevimsiz bir duygu durumunda olabilir ve birtakım ayrılıklar söz bahis edebilir. Eski konuları açmamak gerekli, iş konusunda çıkmazda kalınmış bir anlaşmazlık olduğu takdirde her şeyi bırakıp gitmek iyi gelebilir. Dolandırıcılık gibi konulara dikkat ediniz, 13 Hazirandan başlayacak olan Yeniay’daki süreç Ağustos’a kadar sürecek ve 26 Ağustos sonrası evlilik sorunlarınız ortaya gelebilir ‘’sen biraz dikkat et ve üzerine gitme’’ demek anlamında kullananlar evliliğini koruyabilecekler. Aile geçiminiz biraz olumsuz etkilenebilir tahammülünüzü artırın sonra iş çevrenize doğru gelişebilir ona düzen bozmayın.

Başak burçları için sert açılı etkilerden kaynaklı zorlanmalar gelişebilir. Bunları avantaja dönüştürmek üzere sonuçta kazanan taraf olacaksınız, iyi düşünüp iyi değerlendirmeniz gerekli. Yer değişimleriniz hedefleriniz arasında varsa o ara enerjinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Uranüs yakınlarınızla ertelenmeler konusunda zorluk yaşayabileceğinizi söylüyor. 13 Haziran İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay farklı gelişmek üzere hayatınızı tekrar revize edecek. Seyahat planlarınız ertelenebilir. Jüpiter- Venüs karesi sizi üzebilen gelişmelere yer verirken Satürn geçmiş temalı olduğu için geçmişte kalan sevgili, eşi bir arkadaşı karşınıza çıkarabilir. Yakın olarak gördüğünüz birileri sizi zorlayabilir risk altında hissedebilirsiniz, Temmuz ayında bu etki bitecek. İş konusunda yeniliklere açık bir zaman her türlü yeniliğe açık olacaksınız.

Terazi burçları Venüs’ün başarı getiren açısını sağlarken iyi değerlendirmek isteyeceğiniz fırsatları uygulamak için doğru zamanda olacaksınız. 13 Haziran İkizler Yeniay’ı sizi yakından etkileyecek. İş ve kariyerden bir takım sorgulamalar yapmanız gerçekten iyi mi kötü mü yaptığınızı düşündürebilir. Sağlığınız gayet yerinde olurken kariyerdeki gerilemiş olan konularınız tekrar hız kazanacak. Mars gerilemesi Kova burcunda olduğunda doğa ve dostlara yönelebileceksiniz. İlişkinizde kırılmalar varsa çözümler üretmek isteyeceksiniz, ani kararla taşınabilir evlenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda aşırı bir artış var Satürn geri giderken Dolunay ile bağlantı kuracak bu nedenle kritik süreçleriniz olacak ortaklaşa işlerde yanılmalar yaşanabilir. Yeni destek almayı planlıyorsanız erteleyerek sabırlı olmak önemli olacak.

Akrep burçları Yeni ay 13 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşirken para kazanmaya başlayacaksınız. Yeni gelen bir şans rüzgarı var ek iş ya da artı kazanç getirecek dış gelir olabilir. İyi değerlendirirseniz dengeleyebilirsiniz şanslı olacaksınız. Ailenizden biri veya çok uzak olan bir düşmanınız açığa çıkacak. Çocuklarınızın birtakım sorunlarını göreceksiniz, öyle değildir diyerek üzerini kapattığınız bir konu varsa onlarla yüzleşebilirsiniz. Ev dekorunda eksikler varsa onları tamamlamanızı hızlandıracak gelişmeler olacak. Ağustos ayına kadar sürecek bu etkiyi Yeniay vermekte olacak. Mücadele gücünüzü artıran etkilerin azaldığını düşünebilirsiniz. Kova burcunda gerileyecek olan Mars size ağırlık verebilir, işlerinizi yarım bırakma yada öylece bırakıp sonradan yapmak üzere erteleyebilirsiniz. Umudunuzu kesip olmuyor şu beğendiğim evi sonra alırım falanca işi sonra yaptırırım diyerek bezginlik yaşayabilirsiniz. Geçici akışa bırakın tabi. Neptün 18 Haziran itibariyle geri giderken aşk evinizi biraz yalnız bırakıyor olacak. Rüyalar aleminden çıkacaksınız, eş, sevgili konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz aslında yaşadığınız o anki durum gerçeklerin ta kendisi olacağı için asıl hayrınıza hizmet edecek olan bir durumla karşılaşacağınzı söyleyebilirim. Haziran ayı boyunca beklenetileriniz çok yüksek olmazsa çok rahat edersiniz bilhassa ay sonunu huzurlu kalabilmek adına sessiz kabuğunuzda geçirmeye bakmanız gerekli.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.