İkizler, Terazi, Kova Aralık Ayı Yorumu

fal-ad1

İkizler burçları Kasım ayında ektiklerini Aralık ayında biçiyor. Sakin kalmak ve orta yolu bulmak bu ay sürekli siz İkizler burcu mensuplarına bir görev gibi gelebilir ancak bunu yapmak yeni yıla kadar çok önemli olacak. Değişimi tamamlayıp hayırlı ilerleyiş dileyenler özellikle Aralık ayında adiliyetten uzak olmamalı, sakin ağırdan alarak ilerletmeli ancak bu sayede mucizelerle beraber yeni yıldan sonrasında ödüle dönüşebileceğine işaret ediyor. Olumsuz giden bir süreç varsa yangına körükle gitmeden idare edin de atlatın bu ayı. Sonrası tamda istediğiniz gibi olacak. Hızlı karar vermeyin iyi düşünün.

Terazi burçları şanslı aya adım atıyorsunuz, iç seslerinizi kılavuz edinin. Birileriyle olan husumetleri ve olumsuz süreçlerinde haklarını geri alacaklar. İçinize sinmeyen kimselerle iş yapmayın dediğimiz bir aydasınız. Verdiklerinizin karşılığını ikiye katlayarak alacağınızı söyleyebilirim. Aile konusunda ya da akrabalarınızla ilgili bir sorumluluk almanız gerekebilir bir problemi çözmeniz gerekebilir. Böyle bir küçük endişeli durumunuz olabilir. Uzun vadeli ilişkilerde bir yüzük haberi ilişkiyi taçlandırabilir. Kariyer ve para ile ilgili önümüzdeki yıllara dayanan uzun vadeli işler yapabileceksiniz. Kaygı duygusundan uzak durun. Yeni organizasyonlar yeni topluluklar içerisinde olacaksınız ufak çaplı hediyeler alabilirsiniz.

Kova burçları için Aralık ayı bomba gibi güzel bir ay olacak. Olumlu iken olumsuza dönüşen işlerden yana feragat edeceksiniz. Bereketli bir aydan nasiplenen burçlardan olacaksınız, işleriniz de açılacak. İyi çekim güçlerini kullanın iyi düşünün olumlu düşünün pozitif düşünce ve ruh halinde kalmaya çalışın. Ek gelirler para attırıcı işler gelebilir. Bir projeye başladıysanız o başarıya ulaşabilir yarım kalan uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz faaliyetlerinizi tamamlayabilir ve sonuç almaya başlayabilirsiniz. İyi bir zaman dilimi güzel kullanacaksınız. Medyanın her alanından destek alabilir tanıtımınızı yapabilirsiniz. Para onayı gelebilir. Hukuksal sürecimizin arkasında sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınızı da çok iyi bir şekilde yönetebileceksiniz. Odağınız mutlaka kariyer ve iş konusun da olmalı. En şanslı olduğunuz konular gayrimenkuller konusunda olacak her türlü çok güzel işler yapacaksınız. Venüs akrep yansıması siz Kovalar için kıskançlık konulu temalar da yanlış anlaşılmalar ortaya çıkartabileceğinizi vurguluyor aman dikkat! Bu konularla ilgili yanlış sezgilere sahip olabileceğinizi söylüyor bu konuda dikkatli olmalısınız.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.