İkizler Burcu ile Evlilik Hayatı

fal-ad1

ikizlerevlilikUyumlu yapısı ile bulunduğu her ortama kolaylıkla adapte olacağından eş seçiminiz harika. İkizler kolayca öyle hemen evleneyim diyen bir karakterde değildir. Onun bu yapısı bir ilişkide evliliği benimseyerek kabullenişi ile olacaktır. İkizler kişisini evliliğe ikna çabanız biraz zorlayabilir sizi. Siz kararlı olursanız ne istediğinizi bilirseniz kendisi de aynı karar ve kararlılığa mantıkla yaklaşmaya çaba gösterecektir. Saçlara, dış görünüşe de oldukça önem verir. Görüntüsüne önem verecek sizi de teşvik edecektir. Titizliği sever ancak sizi bunaltacak kadar aşırıya kaçtığı pek söylenemez. Bu bakım hem kendisin de olmalı hem aş adayında. İlgi alanları çoktur bilhassa araştırmak incelemek üzerinedir. Biraz da elektronik ve araştırmaya yatkınsanız çok daha uyum içerisinde olacaksınız demektir. İkizler burcuna mensup olan bu zeka ve mantık kişisi için evlilik göz korkutucu geldiği için evlilik öncesi birlikte yaşamayı tercih ettikleri sıklıkla görülmekte.

Ne kadar zor ya da kolay olduğunu anlamak için bu şekilde mantık yürütecek olan İkizler kesinlikle ev ortamını paylaştıkça kendini daha iyi hissedecektir. Uzun vadeli bir paylaşımda hayat konusun da fikir sahibi olması açısından onu daha kolay hazırlar. İyi bir eş olacağınızı anladığında onun evliliğe evet diyecektir.

ikizlerevlilik2Onu tavlamak kısmını başardığınız da İkizler için evliliği kabul etmiş olması neşeli, şakacı halleri ile sıkılmayacağınız bir eş olacaktır. İkizle kadını, hamarat ve aileci halleriyle sizi mutlu edecektir. Aile hayatını da kariyer hayatını da bir arada gayet iyi yürütebilecektir. İkizler erkeği, genel hayatların da başarılı yüksek IQ ile her sorunun üstesinden gelerek en iyi sonucu elde eden bir burç olduğu için mantık daha ön plandadır. Duygusaldır pek belli etmez. Genel itibari ile sorunları pek ciddiye almaz ama kolay yorulur. Bu durumda üstünü örtmeden her sorunu kısa öz konuşmalar eşliğinde çözümlemek gerekir. İlgili bir eş olması için aynı ilgiyi göstermeniz gerekir. İnatla problemleri çözmeyi sever. Çabuk alınır belli etmez ancak ilk fırsatta size bunu bir ok gibi geri atacaktır.

Aile kurmak için ideal eş ve iyi bir anne baba olurlar. Konuşmayı sohbeti seven bu burç ikizlerevlilik3insanları sizi dinleyecek elinden gelen tüm yardımı esirgemeyecektir. İkizler ile farklı heyecan dolu bir evlilik hayatı yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sürekli bir hareketlilik halinde yerinde duramayan yapısı ile enerjiniz her daim yüksek olur. Kendini rahat hissettiği ortamlarda sıkça ziyaretler gerçekleştirecektir. Umursanmak ve ilgi görmek onu mutlu eder. Aynı sevgi ve ilgiyi size yaşatacaktır.

İkizler burcu ile evlilik hayatı hareketli, renkli ve sürekli yenilikler ile sürecektir. Yaşlanmak nedir bilmez birlikte güzel, huzurlu bir yaşama sahip olmanız için çabalar. Başarır çünkü o ikizler başarmak onların ruhunda var..

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.