İkizler Burcunun Telaşı ve Hareketliliği Üstümüzde

fal-ad1

imageslb3je0zqMerhaba Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; İkizler burcunda hareketine devam ediyor. Yine telaşlı, hareketli, hızlı düşünüp, bilgiyi hızlı yayacağımız bir gündeyiz.

Son zamanlarda biraz zorlayıcı açılarla pek bir gündemde olan Merkür, Uranüs’le karşıt açı halinde ve gün boyunca etkili olacak. Aklımıza geleni hemen söyleyebileceğimiz kısacası patavatsızlık edebileceğimiz, hemen karar alıp hareket edeceğimiz etkiler veriyor bu açı… Sonuçları nedeniyle sıkıntıya düşmemek için dikkatli olmak gerekebilir. Bununla birlikte olumlu tarafından bakarsak; yaratıcılığımızın artacağı, sorunlara farklı ve sıra dışı çözümler bulacağımız destekler de alacağız.

Gün içinde ani gelişecek her şeye hazırlıklı olalım. Değişik haberler, gecikmeler, beklenmedik arızalar, iletişim, ticaret, seyahat, eğitim, hukuk konularında aksaklık ya da ani gelişmeler yaşanabilir. Bu nedenle günün genelinde esnek davranıp, iletişimde dikkatli olmak gerekebilir.

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs altmışlık açısı; aslında “nasıl bir gün yaşayacağız?” ön gösterimi yapabilir. Kendimizi heyecanlı, hızlı hissedebilir, bir şeyleri biran önce halletmek isteyebiliriz.

20ekimkapakÖğle saatlerinde etkili olacak Ay – Güneş üçgen açısı; bireysel anlamda ve özellikle ikili ilişkiler açısından güçlü ve güzel etkiler veriyor. Duygularımızla mantığımızı dengeleyebileceğimiz, önemli görüşmeleri yapabileceğimiz, otorite ya da alanında önemli kişilerden destek alabileceğimiz saatlerdeyiz. Bu süreçte yeni çalışmalar, projeleri de devreye sokabilir, aynı süreçte önemli kişilerden yardım alabiliriz.

Bu açının ardından Ay; öğleden sonra İkizler burcunda boşluğa giriyor ve Yengeç burcuna geçiş yapacağı akşam saatlerine kadar boşlukta hareketini sürdürüyor. Ay boşluktayken hep tekrarladığımız uyarımızı yinelemekte fayda var; bu süreçte elimizdeki işlere yoğunlaşarak yeni bir çalışma başlatmayalım.

Ay’ın Yengeç burcuna geçeceği akşam saatleri itibariyle aile, yuva konularıyla daha fazla 20-ekim3ilgilenebiliriz. Vatan, milli duygular, güvenlik kavramları ön planda olabilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.