İkizler Burcu İş Hayatı

fal-ad1

ikizleris2Sevgili İkizler Burcu,

Sizler azimli ve becerikli yapınız ile her işin üstesinden geldiğiniz bir gerçek. Ne kadar pratik zekanıza güvenseniz de bazen iş dünyasında haksızlığa uğramanız kaçınılmazdır. Yükselme dürtüsü ile kendinizi rahat hissetmediğiniz anları keskin tavırlara dönüştürmemek gerekir. Bir çok konuda bilginize engin deneyimlerinize dayanarak bu tavrı sergilemiş olabilirsiniz. Olayları yansıtmayı denemek yerine hakkınızın korunması adına sınırlarınızı belirgin tutmak size yük olabilecek durumlardan daha çok koruyacaktır. Nazik konuşmanız ve hassas yapınızı farketmeleri sorumluluk kabiliyetinizi kötüye kullanmalarına yol açabileceğinden iş bölümü yapılabilecek ortamları iyi organize etmelisiniz. Her zaman bu işi yapmayacağım deme lüksü olmayabilir, sizin ne kadar fazlasını yapmak için gönüllü olduğunuzu test edeceklerdir. Bazen gereğinden fazla mütevazi yapınız, vazifeniz olmayan işin yapılması adına sorumluluklarınızın arttığını görmenize neden olacaktır.

Çoğu zaman işin boyutuna yada uzun vadede olması adına pek kaygılı olmadığınız bir ikizleris1gerçek. İş kaybı yaşamama adına gösterdiğiniz sabrın sizi herhangi bir şeyle yüzleştireceği ve bunun hayatınızda bir tür değişim veya dönüşümü başlatacağını göreceksinizdir. Gevşemeye çalışın ve gereksiz gerginlikler yaratan ortamlardan uzak durun. Önemli olan her şeyin olacağına vardığı değil sizin kendi sınırlarınız içinde ilerlerken istediğiniz zaman atağa geçip yükselme duygunuzu er geç tamamına ereceğinizi bilmenizdir.

Çünkü, çalışma hayatında en yüksek yerlere gelmenin de normal seyrinde ilerlemenin de yönetiminin sorumluluklarınızı yerine getirmeniz ve azminiz ile olacağı bir gerçek. Siz kendinizi nerede görmek istiyorsanız onu hayal edin ve ona göre planlama yaparak ilerleyin. Sizin burcunuz insanlarının yapamayacağı, başaramayacağı hiç bir şey yoktur.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.