İkizler Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu 3

fal-ad1

İkizler – Yay

İkizler burcu için mükemmel eş adayı. Çok keyifli bir tanışma. Gerçek anlaşma ve aşkın saf ikizler-yayhali yaşanmaya başlayacaktır. İkizler – Yay arasında inanılmaz bir heyecan olacaktır. İkizler kolay yoldan aşkı bulmanın tadını çıkaracak Yay’ın hiç düşmeyen ritmi İkizler için yaşam kaynağı olacaktır. Yay burcu kalbini kaptırdığı İkizler’e danslar eşliğinde bazı romantik anları yaşattığı gibi araştırmaya meraklı olan İkizler için pek ilgi alanı olmasa dahi eşlik edecektir. Uyum- Uyum kelimesi bu iki burca mensup kişiler için geçerli olacaktır. Kişi kendisi için değil karşı tarafın mutluluğuna dayalı davranacağı için her ikisi de kazançlı olacaktır. İkizler ve Yay arasında çekicilik had safhada olacaktır. Saatler süren sohbetler sıkılmadan sürüp gidecektir. Keyifli bir ilişki içinde ilerlerler.İlişkileri şöyle ilerliye dursun acelesi olmayan iki kafadar için önemli olan özgürlüktür. Özgürlüğü ön plan tutan iki kişi birbirini kısıtlamayacağı gibi aynı dilden konuşurlar. Onlar birbiri için yaratılmış olduğu düşüncesinin sarhoşluğu ile aşk şarkıları söyleyerek yaşamlarını mutlu mesut geçirirler. Bu evlilikte her şey sürpriz gelişir ve ikisi de sürprizlere bayılırlar heyecanları, evlilikleri kolay kolay bitmez. Ruh eşleri ilişkilerine nazar değmesinden bile korkarlar.

İkizler – Oğlak

Sabit olan Oğlak insanı, İkizler’i çok zorlayacaktır. İşin içinden çıkamayacağı kadar zorlaşan durumlara alışkın olmayan İkizler bu ilişkinin hiç bir yerinde kendini ikizler-oglakgöremeyecektir. Oğlak’ın anenesel yapısı yenilik peşinde zeka ustası İkizler burcu insanı için oldukça ters gelecektir. İkizler kolay kolay pes etmez ancak ilişkide ahenk olmadığında bu konuda tavrını hiç bozmaz ve oradan hızla uzaklaşır. Akıllı yaklaşımlarda bulunan, zeka gücü yüksek, entellektüel kişilere yanında yer verecektir. Espri ve neşe insanı olan İkizler için tam tersi olan bir insana kendini yakın hissetmesi mümkün değildir. Oğlak sert mizaçta ve hayatını sonuna kadar aşırı ciddiye alan tutumdadır. İkizler karakteristik olarak üst zeka seviyesi ile hayatını zaten rahata ulaştırmıştır. Bundan sonrada hayatı için olacakları hesap ederek gayet kendinden emin ilerleyeceğini zekası ile üstesinden gelemeyeceği hiç bir şey olmayacağını net şekilde bilmektedir. Bu rahatlık İkizler ve Oğlak arasında çatışma hali olarak yansıyacağı için katiyen evlilik yapılmamalı. Zaten gizemli gelen ,sır dolu gibi yansıyan Oğlak’a aşık olması çok zordur. İkizler de Oğlak için fazla rahat geleceği için ikisinin birbirine tahammülü yoktur. Anlaşma olmayan yerde aşkın barınamayacağını bildikleri için uzak dururlar.Evlilik ihtimali olmaz aralarında.

İkizler – Kova

Kova’nın hayata bakış açısı ile İkizler arasında benzerlik vardır. Bu benzerlik ilk anda birbirlerine de olumlu bir yönde yansıyacaktır. İkizler hayatı öyle aşırı hırslar edinerek ikizler-kovageçirmez, Kova’da aynı şekilde.Bu keyifli kişilikler ayna gibi yansırlar ve uyumlu bir çift olurlar.Astrolojinin dahi karşı çıkmadığı bir ilişki. Araştırmak, elektroniğe olan merakları, teknolojiyi yakından takip eden yönleri, tarihi geçmişin izlerini öğrenmeyi seven iki karakter. Kova farklı yönleri ile İkizler’i oldukça etkileyecektir. İkizler bu farklılığı yaşamına taşımak için gerekli tüm gayreti göstermekten kaçınmayacaktır. Nede olsa ruh eşi kolay kolay çıkmaz karşısına. İkizler entellektüel olan Kova burcu insanının uyumlu olduğunu gördüğü için zıtlaşmalara mahal vermeyecek anlaşma yolunda her konunun üstesinden gelecektir. Aşk hayatları kısıtlanmayan Kova- İkizler ikilisi muazzam bir evlilik yaparlar. Anlaşmaları zaten özgürlük üzerine de olduğu için özgürlük konusuna verdikleri önemi her iki tarafın yerine getiriyor oluşu evliliğin daim olmasını sağlayacaktır.

İkizler – Balık

Balık burcu insanı daha derin duygu kaplıdır. İkizler o duygu dünyasına biraz yabancı ikzler-balıkbakacaktır. Balık duygusal olduğu kadar alıngan olduğu için İkizler bu durumdan oldukça rahatsızlık duyacaktır. Üstün zekası yüksek IQ ile karşı karşıya olan Balık’ın arayışı zeka gösteriler değil aşk’tır. İkizler hareketli olduğu kadar özgür karakterdedir.Balık bağlı benimseyen bir burçtur. Bu hayatı bilime yada araştırmaya dayalı İkizler’ Balık ne yapsın? Balık burcu insanını gördüğünde büyüsüne kapılan İkizler, hayatında karşılaştığı bu şahane güzellik karşısında çekiciliğine kapıldığı andan itibaren zorluk yaşatacak olduğunu anlar. Balık için İkizler’i zapt etmek mümkün olmayacaktır. Keder göz yaşlarının sulara sellere döneceği bu evlilik en baştan olmamalıdır. Balık durmadan ona nasıl bir aşk istediğini anlatmaya çalışacak mantık kişisi olan İkizler için onu anlamak mümkün olmayacaktır. Balık kendi dünyasına çekilecek kısa süre sonra evliliğin sonlanışı gerçekleşecektir .

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.