İkili İlişkilerde Stres ve Gerginlik Olabilir

fal-ad1

28-kasimDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Son birkaç gündür Venüs – Plüton ve Neptün’ün güçlü açılarıyla dönüştüren, derinleştiğimiz ve sezgilerimizin çok kuvvetlendiği etkiler aldık. Ay Akrep’te balsamik durumda ve Yeni Ay fazına doğru ilerlerken; bu süreci tüm temalarıyla en kuvvetli şekilde deneyimliyoruz.

Güne ve haftaya Ay’ın Akrepte hareketiyle başlıyoruz. Pazartesi gününe girdiğimiz ilk saatlerde etkili olan Ay – Venüs’le zorlayıcı bir açı oluşturuyor. Özellikle aşk, sevgi ve ikili ilişkilerde gerginlik ve stres oluşabilir. Duygusal ve fiziksel anlamda dengesizlik, beklentilerde hoşgörüsüzlük hakim olabilir. Karşı tarafla ilişkimizde daha toleranslı ve özenli olmakta fayda var. Aynı ölçüde maddi anlamda da dikkatli olunması gerektiğini vurgulayalım.

Sabaha karşı Ay – Kiron üçgen açısı gerçekleşiyor. Şifalanmak, yaralarımızı sarmak adına çok güzel etkiler altındayız. Geçmişten getirdiğimiz duygusal yaraların ve olumsuz tecrübelerin şifalanacağı, aynı ölçüde sevdiklerimizin ve başkalarının da yaralarına destek olacağımız süreçteyiz. Bu saatleri, dua ve meditasyon çalışmalarıyla da kullanmak çok yerinde olur.

Bu açının ardından Ay; Akrep burcunda ve boşlukta hareketine devam ediyor. Elimizdeki 28-kasim-2işlere odaklanmak, yen, ve önemli işlerimizi mümkünse ertelemek doğru karar olur bu saatlerde… akrep’in yoğun enerjisi de henüz üzerimizde… ve Ay boşluktayken belirsizlik hakim. Önümüzü görmekte ve enerjiyi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bu nedenle yeni girişimler ve çalışmalar adına akşam saatlerini beklemek daha sağlıklı olur.

Ay; gecenin ilerleyen saatlerinde yay’a geçiş yapıyor ve Yeni Ay fazına doğru ilerliyoruz. Yeni Ay fazında yeni başlangıçların hazırlığı oluşmaktadır. Bu arada minik bir hatırlatma; Yeni Ay için başlatılacak önemli çalışmalar, ritüeller açısından da birkaç gün sonra oluşan Hilal fazı daha uygundur.

Ay’ın Yay burcuna geçişi ve Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay’la birlikte ateş elementi ve yay temaları ağırlık kazanacak.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.