İki Gönül Bir Olunca Samanlık Seyran Olurmuş

fal-ad1

Böyle söylerdi büyüklerimiz. Günümüz şartları her şeyi kolay kazana bildiğimiz ya da kolay satın alım yapabildiğimiz zamanlara ulaşmış olabilir ancak eskinin kırılanı atmadığı tamir ederek ona verdi birlikte sırt sırta mücadele ettiği ilişkiler gibi olmasa da günün şartlarında da aşık olmakta zor aşık kalabilmekti. Geçmiş bayramlar nasıl aranıyorsa geçmiş aşklarda aranabilir ama her zaman kendi güzelliği olduğunu unutmamak gerekli. Geçmişi yaşamamış olan ve sadece bugünü bilenler hayatın bir yerde günümüz aşklarının hep böyle olduğunu düşünmüş olabilir. Günümüz aşklarının da heyecanı, daha özgür ilişki yaşaması, kadın erkek ayırt etmemesi, içinden geleni söylemesi gibi birçok güzelliği var. Geçmişte yaşamamış ama ailesinin görenekleri geçmişe bağlı olan bir erkeğin ya da kadının ilişkisi evlilik aşamasına geldiğinde bir takım sorunları göğüslemesi gerekebiliyor. İki kişi birbirini beğeniyor aileler ya da görenekler önemli olmuyor kalpler birbirini seviyor burada ruhlar birbirine aşık oluyor, önemli olanda budur zaten. Ancak bir süre sonrasında ciddiyete dönüştüğünde ailelerin fikirleri gençlerin mutluluğuna gölge düşürebiliyor. Ya da ailenin bir tarafı sürekli idare edeyim derken gençlerden birinin ailesi sürekli ezilen olabiliyor. Çok sık yaşanılan bir problem olduğu için ilişki öncesinde hayırlı mı sorusuna yanıt aramak olmazsa olmazlarındandır fallarımızın. İlişkiyi geleceğe döndürmeden henüz başlarında iken fal gönderip ilişki analizinde bulunulmasını isteyen kişilerle fal baktırmadan ilişkisini yöneten kişinin arasında sadece sürpriz farkı olacaktır. Yani nerden bilebilirdim ki deyip kadere razı olmak ya da önceden bilip kaderimizi değiştirmeye çalışmak ve hür irade kullanmakla ilgili bir fark olacaktır. Bu fark severken vazgeç demeyecektir ama çiftler birbirini istiyor evlilik kararında ilerliyorsa bu ilerleyiş arasında hangi konularda manevralar yapabileceğini ve sorunların üstesinden geleceğini artık öğrenmesi kolaylaşmış oluyor. İlişkiyi yöneten yine siz ve sevenleriniz etrafınızda daha sağlıklı bir hale getirmenin yollarını fallar sayesinde buluyoruz. Fallar bizi yönetemez aksine yönettiğimiz her konuda yanımızda olur olasılıkların her birinin hayrımıza olup olmadığı konusunda ve neleri göz önüne almamız gerektiği konusunda bizlere alternatifler sunduğu için kolaylaştırıcı bir seçenek olarak görebiliriz.

Kahve falının bir güzelliği de tasvir ve tespitler konusunda yanılmamasıdır. Olmasını beklediğimiz ya da olmayacağını düşündüğümüz bir konunun bizim üstümüzde nasıl bir etki bırakacağını da söylemesiyle güvenli bir kalede olduğumuzu hissettirecektir. Yalnız olduğumuz süreci takip eden konular üstünde hakimiyet kurmamızda kahve falı en iyi dostumuz olacaktır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.