Hoşlandığınız Kişiyi Etkilemek İster misiniz?

fal-ad1

Her Burç mensubun kendi cazibesini farklı yansıtarak farklı duygulardan etkileniyor olsa da aşkın dili tekdir. Bazen nasıl yakınlık göstereceğimizi kestiremeyebiliriz, onun hakkındaki en doğru bilgiyi burcu söyleyecektir. Burçların nelerden etkilendikleri konusunda ufak tüyoları duymayı hazırsanız, kahvelerimiz elimizde ve rahat koltuğumuza yaslanmışsak hemen başlayayım.

Ateşin sıcak yansıması olan koç burçları zor elde edilen kişilerdendir. Fedakar aşık ister. Ve kolay kolay karşı tarafı beğenen olmadıkları için yalnızca kendi etkilendikleri kişiyi elde etmek için uğraşıp ve sonunda başarılıda olurlar. Ancak beğenen sizseniz o zaman iş başka; zor ama imkansız değildir. Uysal, sürekli ilgi gösteren uzun tartışmalara yer vermeyen zeki insanlardan hoşlanır. Onları etkilemek için müthiş zeki ve bakımlı olmanız gerekecek. Şimdiden bol şanslar.

Yine ateş grubuna tabi olan Aslan burcu uzun gözlem yaparak doğru kişiye yönelmeyi çok iyi bildiği için kendini gözlemleyen karşı cinsi hemen farkedecektir. Beğendiğiniz yönlerini ön plana çıkartıp her fırsatta ona yakın olup aynı seviyede ilgi ve alakalı olmanız gerekecek. Aşık olmaya hazırdır güvenirse tabi, meşakkatle ele edebilmek mümkündür. Azminiz daim olsun.

Ateş grubundan Yay burçlarını etkilemek için neşeli ve seviyeli olmayı dengeleyerek etrafında olmalısınız. Onlar gülmenin ilaç olduğunu bilen enerjik burçlarımızdandır. Yay burcu, kendi gözüyle hep büyük resmin tamamına baktığı için hayata çıplak gözle bakan birinden etkilenir. Ona farklı farklı yakınlaşarak sürekli şaşırtmayı başarmalısınız. Gayretiniz güneşiniz olsun

Toprak Grubu Burçlarından biri olan Boğa aşkın öbür adıdır. Aşka aşık olan boğa burcu mensupları sakinliği ve sadakati ile bilinirler. Kendileri gibi sakin, romantizmi yaşayan, sevgili olmak için türlü jestlerden kaçınmayan yaklaşımlardan daha çok etkilenirler. Bu durumda karşılık almak isteyenler hep dinamik kalabilmeli ve yine onla uzun beraberlik yaşamak için tam bir flört erkeği de flört kadını gibi kalmalısınız. Enerjiniz daim olsun…

Toprağın verimlilik rengi ve aşkın en canlı halidir başak sevdası. Başak aşkı garantide yaşamayı ister. Detaycı yönüyle sizi tanımaya çalışırken sergilediğiniz ilk izlenime hep güvenmiştir. İlk başta etkilediniz etkilediniz yoksa bir sonrası yoktur onda. İradeli olduğu için munis, sakin yapıda kendine güvenen adımlar atılmasını bekler sizden de. Onu kazandıysanız bağlı ve muhteşem bir aşık kazanmışsınız demektir. Sabrın ve sevginin ışığı sizinle olsun.

Oğlak burcu mensubundan olanlar Toprak Grubunun en kararlı burcudur. Analizci, prensip sahibi Oğlak’ları aşık etmek için kelimeleriniz, gülünüşünüz dahi ölçülü olmalı. En başında ufakta olsa bir yanlış yaparsanız ya da onu kaale almazsanız değil aşık etmek zira yanına üç adım sokulamazsınız. Eğer size aşık olmuşsa dünyanın en mutlu kişisi kendinizi sayabilirsiniz. Mantığıyla gerek yaklaşım ve bağlılığıyla gerçek aşkı bulduğunuzu hissediyor olacaksınız. Samimiyet ışığınızın hep sürmesi dileğiyle.

Su grubunun romantiği Yengeç burcu mensubu birini etkilemek istiyorsanız sevgi, duygusallık üstüne konuşmalar yaparak ve bunu ona ispatlayarak çokça adımlar atmalısınız. Anaç yönleri sürekli samimiyetinizi sorgular ve melankolik olmayı seven duyguları olduğu için güzel yemek yapan şefkat dolu olan kişiler ilk tercihidir. İlişkinizi sevgi üzerine kuracağınızı düşünmesini sağlamalısınız. Ve öyle de olmalı. Romantizminiz hiç eksilmesin.

Su grubunun en tutkulusu Akrep burcudur. Burcun mensubu İlk başlarda dostluğa çok önem verir. Çok iyi dost olmayı başarmışsınız kendinizi ona daha iyi tanıttığınızı düşünür. Daha sonra duygusal yakınlaşmalar için niyetinizi dürüstçe açıklamak ikinci adımınız olmalı. Onun duygularını ve size karşı olan hislerini ancak böyle öğrenebilirsiniz. Aşık onun dünyasında çok önemlidir aynı aşkı her zaman arzuluyor olmanız lazım. Cesaretiniz daim olsun.

Su grubunun melankoliği Balığı etkilemek için olabildiğince duygusal olabildiğince hayalci olabildiğince dürüst olmalısınız. Kendisiyle benzer özelliklerde olan kişilerden hoşlanır. Ne kadar duygusal gibi dursada mantığı sürekli ön planda olduğu için mantığını yenmeniz için saman Alevi gibi duran duygusal yaklaşımlarınızdan kaçınmalısınız. Bulutların üzerinde aşk yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Sevginiz daim olsun.

Hava grubunun en idealist en neşelisi olan ikizlerdir. Yine tıpkı kendisi gibi melankolik olmayan, zeki, bulunduğu ortam aynı renklendiren hayat dolu kişilerden hoşlanır. Kendindeki özelliklerin birçoğunu karşı taraftan da bekler onu etkilemek istiyorsanız onun gibi davranmanızda fayda var. Yaklaşımınız pozitif olmalı. Sorun yapmayan kararlı olursanız birazda entelektüel olursanız onu etkilemenin söz konusu olabilir. Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.

Terazi burcu Hava Grubunun en havalısı ve yine en içtenidir. Onu etkilemek için bakımlı olmalısınız. Salaş bir görünüm aşkı umursamayan sıradan beklentileriniz etkilemeyecektir. Aşka aşık olduğu için sürekli aynı derecede ilginizi göstermeye devam etmelisiniz. Bunu eksik tuttuğunuz takdirde onu elde etmeniz de elde tutmanız da çok zor olacaktır. Tatlı diliniz ve üretkenliğiniz daim olsun. Kova Burcu ile aşk bir başkadır. Hava grubunun zeki, maceracı mensubunu elde etmek pek kolay olmaz. Kendileri istediği zaman aynı anda etkileyebilirler etkilenmelere içinse zeki, esprili, düşüncelim etkileneceğini unutmamalısınız ayrıca giyiminiz ve konuşmamız on için çok önemlidir. Kolay elde etmezseniz dahi yaşadığınız her anın farklı ve güzel yaşayacağınızı bilmelisiniz. Özgüveniniz ve enerjiniz daim olsun.

Burçlar işin bahanesi, aşkın dili aynıdır aslında. “Ya hep ya hiçtir”. Aşk yaşanacaksa tam yaşanmalı, yarım yamalak hiçbir duygu kimseyi mutlu etmeyeceği için öncelikle gerçekten buna hazır olup olmadığımızı sorgulayıp sonra karşımızdaki kişiye yansıtmalıyız. Tüm kalbimizle hazır olunduğunda sorunsuz güzel bir ilişki yaşanması an meselesi olabilir.

Peki ya siz hayatınızın aşkını bulabildiniz mi? Neden falınıza bakmıyoruz, yakın geleceğin sizin için bir sürprizi olabilir!

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.