Haziran Ayında Koç- Aslan-Yay Burçları Neler Yaşayacak?

fal-ad1

Merkür’ den aksiyon alıp Venüs ile şans getirici bir etkileşim içinde olabileceksiniz. Kaderin cilvesi geliyor Koç burcu için adeta niyet ettiklerinizi istememiz yeterli olacak. Ayın ilk yarısı maddi konular ailede etrafta ilgili tüm konuların ise çözümlemek için birçok fırsat bulabileceksiniz. En çok da yarım kalan işlerinizi tamamlama konusunda zamansa iyi değerlendirmek durumunda kalacaksınız aksi takdirde biriken işlerle uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Komşularla çevreyle arkadaşlarla yakın ve samimi konuşmalar gelişirken kimin ne demek istediğini anlamakta zorlanabilir algılarının değiştiğini düşünebilirsiniz, bu duruma takılmadan yanlış anlaşılma olmuştur diyerekten üzerine duramaz gereken konular olabilecek. İş kariyer koşullarınızı maddi artış istiyorsanız doğru konuşma zamanlarımız yaklaşıyor bunu avantaja dönüştürebileceksiniz. Sevgili koçlar zam, şans, iş isterseniz ay sonuna kadar bilhassa 20-25 Haziran’da kışkırtmalar yaşayacaksınız, kaçının zararlı çıkan olabileceksiniz aile içi sorunlara karşı sessiz kalmayı tercih etmelisiniz. Yanıtsız bırakın gerekirse arkanızı dönün umursamaz olun bunu başarıyla geçiştirmenin yollarını arayın, sonra pişman olabilirsiniz. Siz değerli Koç’lara Satürn bu defa çok ilişmeyeceği için sınav gibi uzun süren hastalık gibi konularınız varsa birtakım kişilerden destek göreceksiniz.

Aslan burçları parasal koşullar en çok konuştuğun sürece değişecek bu haziran ayı sizin için biraz ekleyebiliriz. Güçlü bireyler olduğunuz için ufak büyüsün de altından kalkacağımızı söyleyebilirim. İçteki işlere ve içerisinde olduğu kişilere bir anda olumsuz konuşma yapmamalısınız çok düşünceli bir şekilde adım atarak ilerisini düşünerek hareket etmek durumunda kalacaksınız bir hafta kala yenisi ilgilendiren konularda her sözünüz önem taşıyacak unutma. Doğal afetler konusunda tedbirleri almanız önemli olacak ya da kronik bir rahatsızlığınız varsa bunlar için önlem almanız gerekecek. Pozitif düşüncenizi ve sakin yapılması bozmamak için gayret göstermeye dikkat ederseniz çok daha kolay atlatacağız Bir ay olacağını ekle vereyim değişim taşınma düşünenler için bu ay etki verebilir ama biraz erteleyerek ileriki zamanlara yaymakta kararlı olmanızda hayrınıza hizmet edecektir. İlişkide ki sürüncemede kalan bütün konuları bu ay çözüm getirebilirsiniz. Bir anda ayrılık kararı alabilirsiniz, bitiriş kararı iyi düşünülmüş olması gereken bir karar olacak, sonradan pişmanlık yaşamamanız için en önemli detayınız bu.10 Haziran’dan sonrası ayın ilk yarısı sıkıldığınız konulara tekrar yeniden ferahlık göreceğiniz için iyi ki sabretmişim diyebilirsiniz sonunda. İş ikizler Burcu’nda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte daha hareketli daha bereketli yeni iş işaretleri alabileceksiniz. 23 Haziran’dan sonra tekrar aksiyon alıp imzalamak istediğiniz belgeleri ile bileceksiniz. Bazı geçici etkileriniz var şansınız size bazı ödüller verirken ay sonunda daha çok beğeneceğinizi söyleyebilirim.

Yay burcu Haziran ayında Mars’ın ateşli duruşunu Yay Burcu’nun hareketlenmesini özel bir etkiyle hissedecek. 13 Haziran çıkmasıyla ne kadar ki süreçte kurum ya da kuruluş da görevli olan kişiler bazı yetkilerini kullanma gereği duyabilirler, şahsınıza idareden irade gücü katılabilir. Satürn ay içinde tereddüt vereceksin cesaretli adımlar attığımızı güzel paralar bile kazanabileceksiniz. Azminiz ve gayretiniz önümüzdeki ayların çizelgesini adeta önümüzde seçecek. Çevreniz de işyerinizde aileye beğeni bilecek övüleceksiniz. Marsın koladan aldığın etkileşimde durum özgürleşmeyi baskın tutacak… Venüs muhteşem bir çekim verecek ilişkinizde kıskanılan taraf olabilirsiniz. 22’ si ve 26’sı arasında para akışı nasıl güzelleşirken düğün davet gibi yeni toplantılar ortamlar içerisinde de sıkça yer alabileceksiniz, Aynı ayın içinde birkaç yere gitmeniz bile gerekebilecek. Hepsine yetecek enerji olacak. Kredi veya banka ile ilgili ilk defa yapacağınız transferler olabilir ilk defa gideceğiniz yerler olabilir. Hızlı hareket etmeniz gereken bir süreç ay sonu hızlı yatırım ya da akıllı gibi kullanımı açısından paranın önemi olacak ay sonuna kadar paranızı tutmaya dikkat etmelisiniz. Pratik zekanızı çok iyi kullanacak ve çevrenize de adeta bir ışık gibi yansıyacaksınız.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.