Haziran Ayında İkizler, Terazi ve Kova Burçlarını Neler Bekliyor?

fal-ad1

İkizler burcu dönemine girmişken sevgili ikizler burçları için haziran Ayı’nın da önemi ve güzelliğin şahane gelişmekte olacak. Gamdan kasavetten uzak olmak isteyeceğiniz bir ay olacak. Eski sorunlu olan tüm ilişkilerden arınarak yeni dostluklar yeni güçlü inanacağımız kişilerle olacağınızı söyleyebilirim. Şefkat ilgi sevgi olan ihtiyacınız çok artacak ama diğer taraftan da özgürleşmek isteyeceksiniz aynı değeri kendinizde eşit şekilde göstermeye dikkat etmeli ve adiliyet sağlamalısınız sevdiklerinize. Mars gezegeni kazalara çok açık olan bir gezegen olduğu için kazalar konusunda risk altında olabilirsiniz her şekilde tedbiri elden bırakmamalısınız. Mülk konusunda ve yatırım konusunda aceleye gelmeyecek kadar önemli bir ay olduğu için erteleme yaparsınız da umursamayan böylesi daha hayırlı olacak. Aile konusunda biraz karışıklık yaşayabilirsiniz kendinizi ifade edin radikal davranmamaya çalışın. 9 Haziran’dan sonra yeniliklere kapalı olduğunuz bir dönem sonraki zaman ertelemenizde fayda var. Yeni girişimler geri tepebilir sosyal hayatınıza önem verin o dönem. Ünlü veya mevki sahibi kişilerden destek alabilirsiniz. 13 Haziran Yeni ay burcunuzda olacak. Merkür ve Mars’tan Kaynaklanan çatışma hali biraz sizi olumsuz etkileyebilir herkese kolay inanmamanız gerekecek. İkizler burcu olduğunuz için bir yanınız inanıp diğer yanınız inanmamayı tercih edecek inanmayan tarafınızla birlikte hareket etmeyi tercih edin ay sonuna kadar kendinizi koruyun. 26 Haziran’a kadar içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Dokuzuncu evinize Mars ay sonunda yerleşim sağladıktan sonra onarım değişim ve yenilenme istediğiniz her konuda harekete geçebileceksiniz. Ay sonundaki Oğlak burcundaki Dolunay maddi konulara imzalamanız gereken konulara karşın sizi hassas ve zayıf kılabilir; uyanık yaklaşmanız gerekecek. Haziranda yakalayamadığı şansları Temmuz ayında yakalayabilirsiniz sabırlı olmakta fayda var.

Terazi burçları Uranüs’ün zorlaştırdığı durumlardan Mars yardımı ile kurtulmayı başarıyor olacaksınız. Toprak burcu olan Boğa dost burcunuz ve Uranüs Boğa burcunda siz eğer ki hareket eder ve istikbaliniz için çabalarsanız kesin kazanacaksınız. Daha önce çaba gösterdiğiniz bir takım konulardan yana şansınız açılacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kova Burcu’ndan alacağınız olumlu enerji var. İkizlerde de güneş var doğal olarak ikizler Terazi ve kova ambiyansında hava enerjili olan bu üç burç Haziran ayı sonuna kadar gökyüzünden ilahi destek alıyor olacak. Fikir bütünü yapacağınız kişiler çok fazla olacak. Makam sahibi kişilerden yardım görebilirsiniz. Ticari iş yapıyorsanız güzel kazançlar elde edeceksiniz. 13 Haziran’dan sonra entellektüel Terazi’ler medya üstünden başarıları artırabilecek. 15 Haziran’dan sonra aile yakınlarınızla ilgili bir takım fikir ayrılıkları düşebilirsiniz. Büyük sözler etmemeye ya da söz vermemeye dikkat etmelisiniz bu süreçte. 21 Haziran’dan itibaren dengeyi sağlamak da zorlandığınız bazı konular hakkında kendinizi bir anda haksızlığa uğramış bulabilirsiniz. Tarafsız olsanız yine de olayın içinde olmamaya dikkat gösterirseniz daha sorunsuz bir ay sonra yaşayacağını söyleyebilirim. Yurtdışı bağlantısı haberi ay sonu gelebilir böyle bir beklediğiniz haber varsa üzerine ay sonuna doğru düşebilirsiniz. Ödüller ayı olduğu için yükselmek konusunda belki üstlerinizle de görüşebilirsiniz.

Kova burçlarına Jüpiter desteği var. Stresinizi yenene kadar 12 Haziran olacaktır; negatif konuşmalar yapmamaya ve pozitif düşünmeye gayret edin. Çok haz etmediğiniz insanlarla ilgili baskı altında hissedebilir ve tekrar görüşmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı işleriniz iptal görebilir gecikmeleri umursamayan daha sonraki dönemde daha hayırlısı karşımıza çıkacak. Genel hayatınızda geri çekilmeye ve dinlenmeye zaman ayıracağınız bir ay olacak. 15 Haziran’dan sonra sevmediğiniz çevre akraba ya da iş çevresindeki kişilere karşı bir takım mesafeler getirebileceksiniz. Olayları büyütmemek için biraz kabuğunuza çekilip dinlenip bu geçici süreci atacağınızı söyleyebiliriz. Aslan Burcu’nda olacak Merkür bazı sorumluluklar katabilecek size. Bir ay kadar sürecek bir sorumluluk üstlenebilir veya uzun süre düşünüp ondan sonra harekete geçmeniz gereken bir konuyla karşılaşabilirsiniz. Dünyanın sonu gelmiş gibi davranmayarak kabullenip yeni alışkanlığımız olarak edinebileceksiniz. Maddi konuları öne almak durumunda kalabileceksiniz beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir. 20 si itibariyle bazı değişimler yapacaksınız belki iş çevresi gibi bunları gerçekleştirmek durumunda olacaksınız. Bazı tasa ve kaygılı düşünceleriniz olabilir çok iç sesinizi dinlemeyin gezegenlerin ters konumları ve Retro’ları sizi biraz olumsuz etkiler bunun geçici olduğunu bilip gerçekmiş gibi düşünmemelisiniz. Ayın son haftası iletişim trafiğiniz yükselecek gruplara konuşma yapmanız gerekebilir. 28 Haziran Oğlak Burcu’nda olacak dolunayın etkisi size çok büyük bir gerilim getirebilir çok yakınınızda olan biriyle ters gidebilirsiniz. Ailenizden olan kişilere karşı daha hassas daha sabırlı davranmaya gayret göstermelisiniz son hafta.

Mutlu ve güzel bir ay geçirmeniz temennisi ile…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.