Haziran Ayı İçin Gezegenler Neler Söylüyor?

fal-ad1

Oğlak, disiplin ve komutan edasında öğretici bir gezegen olan Satürn yönetimindedir. Ay gibi gelgitleri yoğun olan Yengeç ise hassas tabiatlı ikisinin vereceği yansımadan oldukça karışık duygulardan geçeceğimizi söyleyebiliriz. Yaşanılacak olan Aks sayesinde gerçekten Aksettirmek istediklerimiz de bir hayli zorluklar yaşanacak. Eski sorunlar geçtiğimiz yılda yaşanmış olan konular tekrar önümüze serilebilir.

Haziran Ayı’nın Yengeç ve Oğlak aksında ki yerleşim açısında duygularımız ve gerçekler arasında adeta gelgitlerimiz artıyor olacak. Yaz ayı tam anlamıyla tutulma ayları olarak gerçekleşecek ve bu hepimizi zorlayacak. Bunu daha önceki yazımızda işledik, bilinçli olmak için kişisel haritamızdan faydalanabileceğimizi de daha önceki yazılarınızı paylaşmıştık. Güneş ve ay tutulmaları çok daha erken başladığı için etkilerini de önceden hissediyoruz Mayıs sonu ve Haziran ayı başlarında yaşam yolumuzun değiştiğini hissetmeye başlamış olabiliriz. Özellikle Temmuz Retro dönemine kadar neler olacak, gelin birlikte bakalım isterseniz.

27 Haziran mars Retro’su yüksek tansiyon ve kutuplaşmalara neden olabilir. Birçok savaşı ve yanlış anlamayı körükleyeceği kesin. Keza Kova burcunda olacak olan Uranüs teması doğrudan yanlış anlaşılmaları alevlendirebilecek. 13 Haziran İkizler burcundaki Yeniay ve 28 Haziran Oğlak burcundaki Dolunay iletişimimizi ifade özgürlüğümüzü vurgulayacak. Oğlak Dolunayı sonrasında Satürn Ay ile kavuşumda olacağı için herkesin ayakları yere sağlam basacak diyebiliriz. Yine açığa çıkacak konular var ve gizlide bir şey kalmayacak demek daha mümkün. 14 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçişi aşk hayatınızda şatafatlı getirebilir. Dişil enerji ve cazibe merkezi olabilir kendimizi aşık ve özel hissedebiliriz. 15 Haziran Venüs’ün Uranüs’e yaptığı kare açı sayesinde her şey bir anda değişebilecek bir fıtrata sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz. Nakit açıdan riskli konular var Haziran’ı daha dikkatli geçirmelisiniz. 19 Haziran Jüpiter’in Merkür ile yapmış olduğu üçgen sayesinde iletişim problemleri ortadan kalkabilir iş ya da aşk tertibinizi görüşebilirsiniz.19 Haziran’da ise Neptün’ün sert açıları ile dolandırıcılık ve olayları farklı aksettirilme gibi bir takım baskın duyguları yoğun yaşatabilir. İnanmadan önce sanrılarımızla konuşmamayı öğrenmeliyiz. 21 Haziran Merkür’ün Neptün ile yaptığı üçgen sayesinde şefkati, anlayışı, karşılıklı empati yapmayı ve dua ile şifalanmayı tercih edebilirsiniz. 21 Haziran Güneş’in Yengeç burcuna geçişi romantikliğe getirebilir. 29 Haziran ise Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle iddialı yazılar yazabilir ve ön planda olma isteği gibi baskın arzularınız dışa çıkabilir, herkes bir şekilde yıldızı parlasın isteyebilir. Gezegenlerin cilveli geçişlerine bakarsak parlayan yıldıza ulaşmanın yolunun düzenci, empati gücü yüksek, sevecen ve pozitif kalanlara nasip olacağını söyleyebilirim.

Yıldızınızın sonsuza kadar parlaması dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.