Hava Grubu Burçlar Mayıs Ayında Neler Yaşayacak?

fal-ad1

İkizler burçlarının yedinci evi olan Boğa burcuna geçecek olan Uranüs yedi yıldır Koç Burcunda idi, 16 Mayıs bu değişim başlamış sayılacak. Sonucunu bilmediğiniz işlere hukuksal konulara yasal konulara asla ilişmemeniz gerekecek bu yedi yıl boyunca kendinizi korumanız gerekecek. Süre uzun olacak ve son yıllarda ki yaşadığınız sıkıntıların tamamen bitmesine dair ipuçlarını görmeniz için beklemeniz gerekecek sıkıntılı dönemin sonuna geldiğinizi hissedeceksiniz. Bir karar verebilecek ve en doğrusu buymuş diyeceksiniz epey o karara bağlı kalacaksınız. Bekar iseniz gönlüme göre biri olsun diyerek içinizin ısındığı birine sıcak bakmayı seçebilirsiniz evliyseniz aileden destekler eşten destekler almaya çalışacaksınız. Rotanızı çizeceksiniz ve kararlarla dolu adımlar atacaksınız. Siz, anlaşamayan, alacaklı, verecekli, hakkını alamamış bir İkizler olabilirsiniz bunu yapmam gerek diyerek hukuksal mücadele verebilirsiniz. Son dönem yaşadığınız hastalık varsa veya sık tekrar eden hastalığınız onunla ilgili mucize bir gelişme söz konusu olabilir. Çok güzel bir destek alacaksınız arkadaştan olabilir eşten dosttan da olabilir. Birine borç vermiş alamamış olabilirsiniz, elinizde olmadan veriminiz engelleniyorsa terfiniz engellenmiş ise onu verebilirler. Venüs burcunuz üzerinde çok etkili olacağı için ufak tefek gelişmelerin dahi tadını çıkartın. 10- 11 Mayıs sonrası kendinize gerçekçi bakmanız önem kazanması gerekliyken ayın son iki hafta sonu da çok önemli olacak. 16 Mayıs sonrası her şey yolunda olacağı süreç olacak sevgi temalı konularınızda memnuniyetiniz artarken 19 Mayıs sonrası şansı destekleyecek olan Venüs şansınızı sunmaya hazırlanıyor olacak. 25 Mayıs sonrası sağlığın getirmiş olduğu sorunları halledip ferahlamış olarak bir kenara bırakırken çocuklar, aile arasında var olan sorunlar bile düzelmiş olacak çok sakin huzur dolu olacaksınız.

Terazi Burçları için farklı bir gezegen döngüsü hissedilmekte olacak. Çok yorulan Teraziler münakaşa sağlamış olan haksızlıklarla karşılaşmışlardı onlardan kurtulmak üzere 16 Mayıs’ı beklemiş olacaklar. Bazı olumsuz etkilerden kurtulup kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz, sıkıntı veren neyse ondan Uranüs’ten gelen temiz etki sayesinde kurtulmuş olacaksınız. Mars Kova burcuna geçecek o sürecin size olan etkisi ise; engellerden kurtulmuş olacaksınız ters giden her şey yoluna tekrar düzelecek. Venüs İkizlerde seyrederken size uğrayacak olan birtakım sorunları azımsatarak daha sakin karşılamanızı sağlarken artı güzellik etkisi sunacak. Sağlığınızı korumanız gerekecek son 10 gün içinde doğanlar için atlanmaması gereken bir sağlık sorunu olabilir gezegenler birbiriyle geçişler yaparken size olumsuz etkileyebilir, ihmale gelmemeli. Çok sorun yaşadığınızı düşünüp hakkınızı aramak isteyeceksiniz yüksek sesle olmaması için kendinizi frenlemeyi unutmamalısınız, sonrasında kendiliğinden ödüller gelecek. 15- 19 Mayıs arası bir şey değişecek ve sonrası her şey kendi güzelliğini yansıtırken karşı konulmaz etkiler verecek sizi beğenen beğenene olacak. Venüs kısa süreli maceraperest duygu verebileceği için yanılmalar yaşayabilirsiniz. 29 Mayıs Yay burcunda olacak Dolunay sizi eğlenceye yöneltecek. Sonrası teklif, bebek, düğün, davet haberi gelebilir. Çalışan Terazilerde konum artımı yaşanabilir anlaşma imzası söz konusu olabilir. Ayın sonuna doğru parasal konularda hakkınızı almaya çalışın erteleme yaptırmayın, biri öğüt verecek ona itibar edin sizi geliştirecek ve başarılı kılacak. Yenilenme ve bakım süreci gelişmiş olacak ev, araba, kişisel bakım hepsi bu aya sığacak şekilde tez elden bitirebileceksiniz.

Kova Burçlarının gezegenlerden alacakları aksiyonlar Mayıs içinde değişkenlik getirebilecek. Kare açı yaşayacağınız Boğa burcunda ki aks enerjinizi aşağı çekebilecek, bu ters yapıya karşı temkinli olmalı ve istikrarlı kalmayı seçmelisiniz. Maddi olarak geçişleriniz güzeldi ancak bu aralar sorun olabilecek parasal koşullarınızı dikkatli yönetmeyi seçmelisiniz. 14 Mayıs sonrası haberler alabilirsiniz, sinir bozucu gelebilir geçici etkiler olduğu için böyle bakın ve umursamaz olursanız tatsızlıkları ardınıza atabilirsiniz. 15 Mayıs ayından sonra eleştiri dozunu artırabilirsiniz konumunuzu zora sokabilirsiniz. Ekim ayına kadar gezegen geçişleri siz Kova burçlarını zorlayacak olsa bile kendinizi kontrol etmeli ve sorun yaşamamak adına tedbiri elde bırakmayın, kolaylıklarınız nerelerde olabilir öğrenmek adına kişisel haritanıza baktırmayı ihmal etmeyin sevgili Kovalar. Venüs size destek verdiği için çok yakışıklı ve güzel görünecek daha bir aşk dolu olacaksınız ilişkinizde 21 Mayıs’tan itibaren değişken olabilirsiniz bunu yapmazsanız çok güzel etki yaşayabilirsiniz. Bu ay neyse sorun onu bırakın konuşmayı geride bırakın geçtiğiniz yıllarda yaşadığınız sorunun aynını yaşamamak adına bunu acilen yok ederek kesip atın, skandal yaşayabileceksiniz. Bekarsanız ilişkinizi zorlayabilirsiniz sadakatinizi bozmayın evliyseniz eşinize güvenin sorgulamayın ani çıkışlarınız neyse onu tatlıya bağlayın kopmaların sonu anlık pişmanlık yaşatabilir. Eşinizden, patronunuzdan, ailenizden isteyin konuşun ancak haksızlık etmeden dileyin o zaman açık sözlü olursanız şansınız açık olacak.  Bakış açınızı değiştireceksiniz ve dengelerinizi ortaya çıkartmanızı sağlayacak döneme çekildiğinizi hissedeceksiniz. 23 ve 24 iyi geçerken 27-28 Mayıs’ı sevgi dolu geçiştirmeye çalışın sevginizi sunun tartışmacı olmaktan kaçının her şey yoluna girecek göreceksiniz. Sükunet iyidir şarkı dinleyin meditasyon yapın ama sakın ola stres altına girmeyin, geçmişteki takıntılarınız ortaya çıkabilir gerçek bir destek doktora ziyareti yaparak önüne geçebilirsiniz. Süreçler geçici içinizi karartmayın sakinlik ve güven dolu olmaya gayret edin. Mars ve Uranüs cephesi karışık olduğu için inzivalı anlar seçerek kendinizi korumalısınız. Dolunay ay sonunda şansınızı geri döndürecek bu ay neşeli kişilerle bir arada kalmaya çalışın verimli olmanız açısından çok önemli olacak.

Gök kubbenin avuç içindeki dileklerinizi hızla gerçekleştirmesi dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.