Hareketli ve Yüksek Enerjili Bir Haftaya Girdik

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Hareketli, farklı ve yüksek enerjilerin retro ve tutulmaların yaşanacağı bir haftaya ve aya giriş yaptık.

Terazi burcundaki Jüpiter; durağan pozisyonda ve yarından itibaren 10 Haziran’a kadar retro hareketine başlıyor. Geçmişteki fırsatlar, hak, hukuk, adalet, ilişkilerde denge yeniden sağlanabilir. Değerlendirmeler yapılabilir. Bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Bu süreçte özellikle kapanmamış ya da tam netliğe kavuşmamış meseleler için makul çözüm yolları da gündeme gelebilir.

Bununla birlikte Jüpiter; ün, varlık, onur, sanat sevgisi, bilim, başarı’yı temsil eden Spica sabit yıldızıyla kavuşum yapacak. Bu dönem çok özel çalışmalar çıkabilir. İçimizdeki yetenek, ilham ortaya farklı ve güzel işler çıkarmamıza destek verebilir. Sezgilerimiz ve sanatçı tarafımız daha fazla görünür hale gelecek.

Cumartesi günü Aslan – Kova aksında meydana gelecek tutulmaların ilki gerçekleşiyor. Aslan burucunda Ay tutulması! Ateş grubunda gerçekleşecek bu tutulma; kralları, otoriteyi, gücü, yönetimi de temsil ediyor. Aynı zamanda sahneyi ,sanatçıları da anlatıyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerdeAy; ikizler burcunda hareketini sürdürüyor. Haberleşmenin ve öğrenmenin yoğun olduğu bir gündeyiz. Organize etme, iletişim, duyurularla ilgili olumlu bir süreçteyiz.

Günün ilk yarısında; Ay – Güneş trinesi etkili oluyor. Yönetsel konular, önemli görüşme ve toplantılar, eğitim – öğretim, ticari faaliyetler, eril – dişil dengesi olumlu etkiler alıyor. Gerek iş ve sosyal hayat gerekse ikili ve özel ilişkiler alanında güçlü destekler altındayız, mutlaka değerlendirelim!

Öğleden sonraki süreçte; Ay-Uranüs sekstil açısı etkisindeyiz. Ani gelişebilecek, sürpriz durumlara açık olalım. Yaratıcı ve farklı fikirler, çözümler iş başında. İş süreçlerimiz ve ilişkilerimiz adına yine bu olumlu süreci değerlendirebiliriz.

Gece saatlerinde ise; Ay – Jüpiter trinesi devreye giriyor. Manevi anlamda çok güzel bir zaman dilimi. Sanatsal konula, dua, meditasyon, ilham ve yaratıcılık açısından uygun süreçler. Günün keyfini çıkarın lütfen!!!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.