Harekete Geçin İstediğinizi Elde Edin

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Hafta başına ve pazartesi gününe Ay; boğa burcunda giriş yapıyor. Boğa burcunun doğasında olan güven, somut olana duyulan ilgi, istek ve huzur arayışının, günün geneline yayılacağı süreçlerdeyiz.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Merkür trinesi; iş odaklı, sağlamlığı öne çıkaran ve temkinli de olmayı gerektiren iletişim, toplantı, görüşmeler için uygun bir başlangıç yaptırdı güne… Bununla birlikte retro Merkür; geçmişten gelen çalışmalar, projeler, düzenlemeler konusunda yeniden gözden geçirmeyi, ayrıntılara inmeyi ve dikkatli çalışmayı da zorunlu kılıyor. Retro Merkür; bazı aksilikler, gecikmeler, öngörülemeyen sorunları da gündeme getirebilir. Çalışmaların, yarım bırakılan ve toparlanması gereken işlerin ele alınması, arkasının toplanması ya da ayrıntılarına inilip gözden geçirilmesi adına bir anlamda da çok elverişli dönmedeyiz.

Öğle saatlerinde etkili olan ay – Neptün sekstil açısı; dinginlik, yardımseverlik ve tolere edici daha yumuşak duyguların hakim olduğu bir zaman dilimini işaret ediyor. Ardından devreye giren Ay – Venüs sekstil açısı; ikili ve sosyal ilişkiler, yuvamız, çocuklarımız, sevdiklerimizle ilgili olumlu ve keyifli bir ortamı ve enerjileri destekliyor. Maddiyat, ev, estetik, dekorasyonla ilgili alış – verişler; maddi konularda da olumlu bir zaman dilimindeyiz.

Öğleden sonra devreye giren Ay – Mars karesi; duygularımızda zorlanmaya, ani ve tepkisel hareket ederek, gerginlik oluşmasına ortam hazırlayabilir. Mars’ın kuvvetli etkisi, sıcaklarla birlikte kalp – damar rahatsızlıkları açısından dikkatli olunması gereken dönemleri de işaret ediyor. Merkür retrosu da hazır Başak’tayken; kontrollerimizi ve her türlü sağlık sürecimizi, kişisel bakım süreçlerimizi de ihmal etmeyelim.

Gün boyunca etkili olan Güneş – Satürn; gerek iş süreçlerinde gerek büyükler, ailemiz, ebeveynler ve otorite konumundaki kişilerle ilgili kuvvetli bir etki sağlıyor. Yaşça büyük ve tecrübeli kişilerden destek alabilir; yürüttüğümüz ve önceden başlatılan çalışmalarda sağlam adımlar atabiliriz. Eğitim ve kariyerimizle ilgili de sağlam adımlar atabilir; desteklenebiliriz. Özellikle kariyer, terfi, iş süreçlerinde ve özellikle de geçmişte başlatılan konularda adım atma ve yeniden görüşme; ilerleme olanağı da sağlanabilir.

Sorumluluklarımız ve üzerimizdeki işlerin devam ettirilmesi, tamamlanması, yürütülmesi adına da bu süreçte disiplinli olunması durumunda güzel bir aşama kaydedilebilir.

Akşam saatleriyle birlikte etkili olan Ay – Plüton trinesi; duygusal anlamda güçlü, derinlikli, iradeli hareket etmemizi sağlıyor. İstaklerimize ve yapacaklarımıza odaklanarak, kararlı hareket etmemiz durumunda; olumlu bir akşam yaşayabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.