Hangi Koç’a Yakınsınız?

fal-ad1

Koç burcunu biraz tanımlamak istiyorum. Zodiak’ ta birinci evi temsil ettiği için bu nedenle liderlik ve koordinasyon ortamında oldukça iyidir. Enerji dışa çıkamadığı zamanlar güvensizlik yaşadığı anlardır. Kontrol edemediği konular endişe getireceği için sinir sistemi zarar görebilir. Çok çekicidirler ve bunu çok iyi bilirler. Mars’ın verdiği cesaret savaşçı ruhuna sahip oldukları için aklına koyduğunu elde edebilir, tabi kendisi de istiyorsa. Sabit burçtur, çabuk tartışmaya girebilir. En başında ne diyorsa sonuna kadar onu savunacaktır.

Kin tutmaz ama eski değeri vermemek üzere. Prestij ve ortam konumları onlar için çok önemlidir. Güneşi Koç olanın Dünyadaki yaşamı daha iyi çözümlemiş olduğunu göreceği ve daha iyi anlamış olacağı bir Retro gerçekleşecek. Enteresan bir bilgi paylaşacağım belki bunu ilk defa duyan koç burçları olacaktır. Koç Burcu’nun Terazi burcu olarak dünyaya geldiğini söyleyebilirim. Dünyaya terazi olarak geldiğiniz için o andan itibaren de Terazi Burcu’nun özelliklerine çok daha alışkın olarak doğmuş oluyorsunuz. Verişiniz, davrandığınız noktalar anlayışlı olmaya çalıştınız noktalar empati ile ilerlemeye çalıştığınız içinde koç burcundan ziyade daha fazla darbe yiyen, üzülen koç burçları dönüşmüş oluyor. En çokta kendini takdir edip beğenmek ve kendine göre yönlendirmek koçlar için önemli çünkü. Eril bir burç olduğumuz için daha yöneten daha hakimiyet kuran daha sert yaklaşımlarda olmanız erkil burç olmanızdan kaynaklı. Dış görünüşlerine özen gösteren ve bakımlı olan koç burcunun Teraziden aldığı yetkiyle çekicilikleri her zaman için çok daha yüksektir.

İlk kısımda doğan koçlar Güneşiniz ilk onda 10 derecedeyse siz o zaman koça koçsunuz ve teraziden uzaklaşmış olup bireysel ilerliyorsunuzdur. Şu anlama geliyor ki, daha korumalı olduğunuzu görüyor olursunuz. Kaç derecede olduğunuzu görmek üzere astroloji haritanıza baktırmanızı tavsiye ederim. Teraziden uzaklaşmanız destek almanızı sağlar, tek başınıza motivasyonunuz artar.

İkinci kısımda olanlar; ilk 10’ a 20 aksında olanlar Aslan burcuna yakın oluyorlar.  Empatik tavırlardan uzaklaşıp insanlardan uzaklaşıp olgunlaşmaya başlayıp yaşam sıkıntıları azamiye indirmeyi başaran tarafsınızdır artık. İnsanlardan arkadaşlardan dostlardan uzaklaşmaya başlarsınız. Yetenek ve özgüven patlamasını yaşayıp karmanızı düzenlersiniz.

Üçüncü kısımda doğan güneş Koçlar 10 ve 30 derecede olanlar yay etkisine yakın oluyorlar. Yakın çevreden akranlardan kardeşlerden uzaklaşmayı deneyimliyor olabilirsiniz ve iletişim sınavınız olacaktır. Çok mesafeli olursunuz uzak daha uzak mesafeli kalıp içsel bir yalnızlığı deneyimleyip kendinizi geliştirmeyi başarabileceksinizdir.

Tüm bunların hangisi sizin için yakın onu öğrenmeniz için kişisel haritanıza baktırmak üzere Astroloji danışmanlığı alabilir kendi rotanızı oluştururken yolunuzu aydınlatarak daha pozitif yaşamı seçebilirsiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.