Hangi Burç Hangi Mesleği Seçmeli? Bölüm 4

fal-ad1

Merhaba Sevgili Astro- takipçiler,

meslek-tanıtımlarıHangi burç, hangi mesleği tercih etmeli adlı başlığımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda haritalarımızın öneminden bahsetmiştik ve yatay ufuk çizgisi ile gezegenlerin sayısını hesaplamıştık.

Bu yazımızda da haritamızın diğer önemli çizgisi, dikey ufuk çizgisinin öneminden bahsedeceğiz. Haritalarımızdaki dikey ufuk çizgisi gezegenleri doğusal ve batısal olarak ayırmaktadırlar. Doğusallık ve batısallık gezegenler için önemlidir ve aralarında kurdukları açılar için iletişimlerinde kullanırız. Bizler dikey ufuk çizgisinin sol tarafında daha fazla gezegene sahip bir haritayı inceliyorsak kişilerin mesleklerinde hep başkalarına ihtiyaç duyduklarını belirtmeliyiz. Örneğin dişinizi çektirmek zorundasınızdır ve bunu kendiniz halledemeyeceğiniz için Diş Hekimi’ne ihtiyacınız vardır. Aynı bu örnekteki gibi mesleklerimizde başkalarının bizim önümüzü açmasını, bizi keşfetmesini sağlamalıyız.

Diğer tarafta daha çok gezegen var ise kendi mesleğimizi yapabileceğimizi, kendi iş yerimizi açabileceğimizi ve ticarette genelde başkalarına ihtiyacımız olmadığını keşfedebiliriz. Eğer bu sayılar eşitse başarıyı da eşit ölçüde paylaşacağımızı ve mesleğimizde paylaşımcılığı ön plana taşıyabileceğimizi gözlemleriz. Haritalarınızda gezegenlerin sayılarını dikey ufuk çizgisinin sağ ya da sol kısmında kaldığını hesap ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızda kalan burçlarımızın hangi meslek dallarında daha kolay başarı yakalayabileceklerini belirtelim.

yay burcu insanıYay Burcu

Aktif, hareketli bir burç ile daha karşı karşıyayız. Bu burca sahip olan kişilerin yabancı dillere yönelmesi, farklı kültürleri ve etnik kökenlere karşı yatkınlıklarını vurgulayabiliriz. Özgürlükçü yapıları gereği bir yere bağlı kalmadan çalışmak onlara göredir. Din ve felsefe gibi alanlarda da başarıyı elde ederler ve kurumlaşmayı severler. Üniversite gibi ya da iş yerlerinin kurum içerisinde olması ile başarı merdivenlerini tane tane çıkmayı, eğitimleri ve zemindeki bilgi düzeyleri ile başarılarını pekiştireceklerdir.

Balık Burcu

Balık burçları kurguya hakim işleri layığı ile yerine getirirler. Senaryo yazmak, senaristlik, yazarlık, astroloji gibi sektörlerde ezoterizme yönelmeleri, empati yetenekleri ile psikoloji dallarını tercih edebilirler. Su elementi oldukları için suyun çözücü gücü sayesinde olayları çözümleyebilecek ve karmaşık iş düzenlerinde başarıyı gayet rahat elde edebilirler. Balık burçlarının sanat dalları ile yakından ilgisi olması nedeni ile hobi olarak ta bir bölüme yönelmeleri onları motive edecektir.

2015 aslan burcu yorumuVe son burcumuz Aslan

Aslan burçlarının yönetim, liderlik ve otorite gibi yönetme biçimlerinde ustalaştıklarını söyleyebiliriz. Ara eleman olmak onlar için tatmin edici bir durum değildir. Genellikle kendi iş yerlerini açma eğiliminde olacaklardır ya da kurumların yönetimi, CEO’luğu, koordinasyon ve liderlik alt yapısı ile yükseleceklerdir. Popülerlik ise Aslan ile birlikte gelir. Oyunculuk, sahne, tiyatro, dans gibi dallarda da başarıyı elde edebileceklerini söyleyebiliriz.

Her burç haritalarımızda bir eve yerleşmektedir. Önemli olan haritalarımızın incelenmesidir. Takipte kaldığınız için teşekkürlerimi sunarım. Diğer konudaki astroloji yazıları ile buluşmak dileği ile hayatın her alanında başarılı bir yaşam yolculuğunuz olmasını temenni ederim.

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.