Haftasonuna Doğru Yıldızlar

fal-ad1

imageSevgili astroloji takipçileri merhaba,

Ay, gün boyunca İkizler burcunda seyrine devam ediyor. Son günlerde yaşadığımız kadar olmasa da; iletişim alanında bizi biraz zorlayacak etkiler mevcut gün içinde… Günün ilk saatlerinde Mars ve Neptün karesi etkili oluyor. Mars’ın hedefe yönelik atak ve hızlı hareket etme ihtiyacına karşılık, Neptün rahatlık veren, çözen veya yanıltan bir ters etki içinde davrandırıyor. Bu nedenle harekete geçme konusunda atak davranamayabilir ya da yanılgıyla hareket edebiliriz. Bu nedenle ileriye yönelik, kalıcı işler, hedefler konusunda beklemek daha akıllıca görünüyor. Öğleden sonra itibariyle; Ay ve Uranüs arasında belirginleşen altmışlık açı devreye giriyor. Her ne kadar bu açı olumlu gibi gözükse de; Venüs – Chiron karşıtlığı ve Ay’ın Venüs’le kare açısı nedeniyle oldukça gergin sürecin önüne geçemiyor. Dikkatli olmamız gereken bir zaman dilimi olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Yeni güne yaklaşırken, Ay ve Jüpiter; Ay ve Merkür kareleri devrede olacak. Memnuniyetsiz, eleştiren, karşımızdakini iğneleyen, imagebelki kırıcı olabileceğimiz anlardan geçeceğiz. Dilimize hakim olup, düşünerek konuşmak ve mümkünse tartışmalardan uzak durmak taraflar açısından çok doğru bir davranış şekli olacaktır. Boşu boşuna sonradan sıkıntı yaşayacağımız sözler sarf etmeyelim değil mi?

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.