Bu Hafta Zorlu Geçebilir

fal-ad1

imageDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Dolunay etkilerinde; haftamız devam ediyor. Ani, agresif etkili, önemli olaylar yaşayabileceğimiz bir haftadayız. Hafta ortası netleşecek olan Mars – Plüton kavuşumu ülkemiz için ve bireysel anlamda zorlu etkiler verecek.

Dolunay; aynı zamanda meteorolojik olayları da belirgin şekilde hareketlendirdi. Ani sıcaklık düşüşleri, sert ve çok kuvvetli rüzgarlar da bizi bu hafta bizi biraz zorlayabilir.

Güne Ay’ın; Boğa burcunda boşlukta hareketiyle başlıyoruz. Ay, akşam saatlerine kadarimage boşlukta hareketini sürdürüyor. Sabırlı, çalışkan, dayanıklı, sabit ve güvenlik arayışında duyguları yoğun olarak hissedebileceğiz.

Sabaha karşı, Ay – Chiron karşıtlığı biraz mutsuz ve negatif hislere yönlendirebilir bizi. Geçmişten gelen hatalarımız, yetersizlik duyguları canımızı sıkıp, kafamızı meşgul edebilir. Hatalardan ders çıkarmak ve bu derslerden faydalanmak üzere olumlu hedefe konsantre olmak faydalı olacaktır.

Sabah saatlerinde Venüs, 11 Kasım’a kadar kalmak üzere neşeli, iyimser, maceracı ve hızlı Yay burcuna geçiş yapıyor.

imageAşk ve sevgide Akrep’in tutkulu ve derinlikli dünyasından bir anda havalara fırlayabilir, maceralara ve yeni ufuklara dalabiliriz. Yeniyi, farklı kültürleri maceralar, değişik inanç ve öğretileri, eğitim, felsefe gibi konuları deneyimlemek isteyebiliriz. Çok fazla plan program yapmadan, anlık hareket edebileceğimiz, daha fazla toleranslı davranabileceğimiz günlerden geçeceğiz. Yeniye, farklıya olan ilgimiz artarken, bir anda karar değiştirip sıkılırsak ya da karşı taraftan benzer tavırlar görürsek şaşırıp kalmayalım J

Akşama üzeri Ay; iletişim burcu İkizlere geçiş yapıyor. iletişim, bilgi alışverişi, konular ve olaylar arasında hızlı geçişler yaparak, derinleşmeden hareket edebiliriz. Zihnimizin oldukça hızlı çalışacağı bununla birlikte; konsantrasyonu sağlamakta güçlük çekebileceğimiz zaman dilimindeyiz.

Akam saatlerinde Ay -Venüs karşıtlığı kesinleşiyor. Duygularımız ve davranışlarımızda imageistikrarsız olabileceğimiz, yeme-içme dengesizliği ve alış- veriş yapma konusunda abartılı davranabileceğimiz etkiler alacağız. İkili ilişkiler açısından da dikkatli olmakta fayda var. Sorunları büyütmeden tatlıya bağlamanın ya da başka konulara konsantre olmanın tam zamanı diyebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.