Hafta Başı Bizi Neler Bekliyor?

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Pazartesi gününe, Yay burcunda boşlukta giriş yaptıktan kısa bir süre sonra Ay; Oğlak burcuna geçti. Yaklaşık iki gün boyunca Oğlak temalarını deneyimliyoruz.Hafta başı olması nedeniyle de; iş odaklı ve sorumluluklarımıza yöneleceğimiz bir süreçteyiz. Resmiyet, disiplin ve ciddiyet ön planda. Yüksek konsantrasyonla hareket ederken biraz inatçı da davranabiliriz. Maddi konular, sahip olduklarımız kısaca dünyevi durumlar ön plandadır.

Birkaç gün kemiklerimiz, diz, eklem, saç ve tırnaklarla ilgili hassasiyetimiz artabilir. Dizlerimizde ve kemiklerde rahatsızlıklar görülebilir. Bu anlamda fazla zorlanmamaya dikkat edelim lütfen. Doktor kontrolünde vitamin desteği ve yine zorlanmadan yapılacak hareketler sağlıklı olacaktır.

Transit haritamızda fonda Mars ve retro Satürn 150’lik açısı aktif oluyor. Bu açı; harekete geçme isteğine karşılık zorlanma ve kısıtlanma verebilir. İşlerde ve beklentilerde gecikmeler yaşanacaktır. Sakin ve olgun bir şekilde süreçlerimizi sürdürmek yerinde olur.

Bununla birlikte; özellikle kemikle ilgili sorunlar da nüksedebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Ay’ın sabah saatlerinde Boğa’daki retro merkür’le oluşturacağı trine; iletişim açısından uygun ve hareketli bir süreci işaret ediyor. Ancak retro Merkür devrede olduğu için gecikmeler, bekleme ve engellerle birlikte eski konular da gündeme gelebilir. Evrak işlemlerimizde ve teknolojik konularda dikkatli olmakta fayda var.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.