Hafta Başı Astroloji Yorumu 

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Binnazabla ailesi adına, tüm takipçilerimize huzurlu, bereketli ve keyifli bir hafta diliyoruz. Haftaya Ay’ın Terazi’deki seyahatiyle giriş yapıyoruz. Dengede olma ve nezaket arayışımız ön planda olacak. Dün akşamdan itibaren etkisini hissettiren Ay – Jüpiter kavuşumu; sabah saatlerinde de bu etkiyi devam ettiriyor. Güne daha iyimser, keyifli başladık. İnanç, bereket, adalet konularında pozitif bir düşünce hakimiyeti içindeyiz. 

Öğle saatlerine doğru etkisini hissettiğimiz Ay – Plüton karesi; özellikle iş ortamlarında kuvvetli bir etki veriyor. Güç mücadelelerine açık, fikirlerin kabul ettirilmeye çalışılacağı, baskı ve maniplasyona açık etkiler altındayız. Dikkatli olmak ve ısrarcı davranmadan biraz sabırlı kalabilmekte fayda var. Çalışma ortamlarında da biraz daha özenli ve farkındalıklı hareket etmek gerekebilir.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Merkür karşıtlığı; iletişimde sıkıntılara sebep olabilir. Zihinsel anlamda yoğun ve biraz gergin faaliyet içindeyiz. Bu durum fikirlerimize ve beraberinde sözlerimize de yansıyabilir. Sonradan bizi ve karşı tarafı üzecek, ne dediğimizi anlamadığımız cümleler kurmadan önce emin olalım lütfen!

Ay; Uranüs karşıtlığının yaşanacağı yine akşam saatlerinde ucu açık, belirsiz, önümüzü görmekte zorlandığımız bir süreçteyiz. Bu zaman diliminde; mümkünse ani karar vermeyelim ve yeni bir işe başlamak için acele etmeyelim. Belirsizlik sürecinde; fikirler ve olaylar ani değişiklik göstereceği için sağlam süreçlerle hareket etmekte güçlük yaşanabilir. Bununla birlikte her iki açı; yaratıcı, parlak ve pratik fikirleri de aklımıza getirebilir.

Çözümünde zorlandığımız tıkanan konularda; yaratıcılık gerektiren çalışmalar açısından bu fikirleri değerlendirme imkanı yakalayabiliriz. Bununla birlikte düşünmeden; aklımıza gelen cümleleri kurmadan, bu yoğun zihin aktivitesini yaratıcı düşüncelere taşıyalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.